Maminka.czVelikonoce

GALERIE: Originální, stylové a levné velikonoční dekorace pro váš domov. Inspirujte se

Simona Procházková 22.  3.  2023
Velikonoce jsou tu za necelé tři týdny a možná již přemýšlíte, jak vyzdobit dům či byt, aby dostal svěží jarní nádech a kouzlo. Pořiďte nebo si vlastnoručně vyrobte originální doplňky a dekorace. Přinášíme spoustu nápadů a tipů, podívejte se do fotogalerie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

I když jsou Velikonoce původně nejvýznamnějším křesťanským svátkem, dnes je většina z nás vnímá spíše jako oslavu jara. Zima je konečně pryč, příroda se probouzí a zelená, rozkvétají první barevné kvítky, vše kolem nás je hned pozitivnější a veselejší.

VIDEO: Znáte tyto tradiční velikonoční pokrmy?

Jak ozdobit svůj domov, aby dýchal jarní a sváteční atmosférou? Nemusíte se pouštět do žádného megalomanského stylu, bohatě postačí pár detailů. Zasejte s dětmi osení, na stůl dejte vázu plnou narcisů či tulipánů, vyrobte si věnec na dveře, okna ozdobte truhlíky s rozkvetlými květy, při procházce s ratolestmi natrhejte pár větví kočiček, zlatého deště nebo březových větviček, na které můžete zavěsit kraslice

Šest důvodů, proč byste měli slavit Velikonoce

Zapojte do dekorování domácnosti děti, uvidíte, že se do výzdoby s vervou a nadšením ochotně pustí. Většinu z nich nebudete muset přemlouvat, tvoření zpravidla milují a nejrůznější slepičky, zajíčky či kuřátka z filcu, kartonu nebo barevných papírů a různými technikami ozdobená vajíčka hravě zvládnou.

V galerii najdete spoustu tipů a kreativních nápadů na dekorace, které dodají vašemu domovu šmrnc. Hravě je zvládnete a nezruinují váš rozpočet.

Témata: Velikonoce, Galerie, Domácnost, svátek, Výroba, DIY, Lev, dekorace, jaro, Výzdoba, pomlázka, domov, Tip, TRUHLÍK, Kouzlo, Spousta nápadů, Nádech, Dom, Nápad
Mohlo by vás zajímat