Maminka.czŠkolák

Velikonoční dílničky pro děti v Kladně

Pokud si vaše děti oblíbily výtvarné dílničky, mají již tuto neděli možnost opět tvořit. Na Apríla, tedy 1. dubna, se od 14:30 uskuteční v nákupním centru OAZA Kladno další oblíbené dílničky pro děti - tentokrát s velikonoční tématikou. Děti si například vyzkouší ozdobit velikonoční vajíčka různými technikami nebo vyrobit tradiční velikonoční předměty jako je pomlázka. Workshop vznikl opět ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint.
30. 3. 2012
Velikonoční dílničky pro děti v Kladně

Na první dubnovou neděli je pro děti připraven další z řady workshopů ve formě 4 různě zaměřených výtvarných dílniček. V jedné z nich s názvem Apríloviny si budou moci děti vyrobit veselé aprílové dárky. V další si vyzkouší zdobit vajíčka, tentokrát technikou přírodního nebo umělého batikování. V jiné dílničce se budou vyrábět velikonoční vajíčka z papíru technikou origami, kdy z různě překládaného papíru vznikne vejce. V poslední ze čtyř dílniček si děti sami upletou a nazdobí pomlázku. Základy pletení pak mohou využít i pro jiné velikonoční předměty jako jsou třeba ošatky.

Dílničky, které pořádáme se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint, se staly již pravidelnou součástí chodu nákupního centra. Oblíbily si je nejen děti, ale i jejich rodiče, které si mezitím co děti tvoří, zařídí vše podstatné. Děti si velice rády nosí domů vše, co vyrobily, aby se rodičům mohli pochlubit.

Témata: Děti, Školák, Předškolák, Kam s dětmi
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Vévodkyně Kate:  Je důležité, aby rodiče mluvili s dětmi o svých pocitech
Neobvyklé trápení: Moje dcerka má knírek
Co dělat, když dítě nechce do školky? Buďte empatičtí a obrňte se trpělivostí
3 typy na rozvoj řeči - hrajte si, povídejte a čtěte společně!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu