Maminka.czŠkolák

Velikonoční dílničky pro děti v Kladně

Pokud si vaše děti oblíbily výtvarné dílničky, mají již tuto neděli možnost opět tvořit. Na Apríla, tedy 1. dubna, se od 14:30 uskuteční v nákupním centru OAZA Kladno další oblíbené dílničky pro děti - tentokrát s velikonoční tématikou. Děti si například vyzkouší ozdobit velikonoční vajíčka různými technikami nebo vyrobit tradiční velikonoční předměty jako je pomlázka. Workshop vznikl opět ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint.
30. 3. 2012
Velikonoční dílničky pro děti v Kladně

Na první dubnovou neděli je pro děti připraven další z řady workshopů ve formě 4 různě zaměřených výtvarných dílniček. V jedné z nich s názvem Apríloviny si budou moci děti vyrobit veselé aprílové dárky. V další si vyzkouší zdobit vajíčka, tentokrát technikou přírodního nebo umělého batikování. V jiné dílničce se budou vyrábět velikonoční vajíčka z papíru technikou origami, kdy z různě překládaného papíru vznikne vejce. V poslední ze čtyř dílniček si děti sami upletou a nazdobí pomlázku. Základy pletení pak mohou využít i pro jiné velikonoční předměty jako jsou třeba ošatky.

Dílničky, které pořádáme se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint, se staly již pravidelnou součástí chodu nákupního centra. Oblíbily si je nejen děti, ale i jejich rodiče, které si mezitím co děti tvoří, zařídí vše podstatné. Děti si velice rády nosí domů vše, co vyrobily, aby se rodičům mohli pochlubit.

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
První screening v těhotenství. Co vás čeká a jak probíhá?
Chvíle hrůzy. Lachtan nečekaně stáhl holčičku pod vodu
To je ale podoba! Tomáš Klus konečně ukázal obě roztomilé děti
12 velkých poprvé, na která se můžete těšit. Od prvního úsměvu ke krůčkům

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu