Maminka.czMaminka roku 2020

Velká GALERIE! Takhle vypadal finálový den soutěže Maminka roku 2020

redakce 7.  12.  2020
Zase to byl úžasný den a úžasný večer! Ve středu druhého prosince jsme se konečně dozvěděli, kdo vyhrál už třetí ročník soutěže Maminka roku. Buďte u toho s námi alespoň prostřednictvím velké fotogalerie z finálového dne.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Soutěž vyhlásil časopis Maminka už tradičně na jaře. Všichni jsme se těšili, jak v létě budeme objíždět naše finalistky a jak se se všemi v říjnu setkáme na velkém finálovém galavečeru, kde zkrátka nesmí chybět objímání, slzy, doteky. 

Jenže to nešlo. Letošní ročník Maminky roku už od začátku provázela různá omezení kvůli koronaviru. V létě jsme sice stihli natočit medailonky, ale s říjnovým finále to nevyšlo. V původním termínu se nesmělo skoro nic. 

Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra

To se vlastně nesmělo ani tenhle týden, ale redakce časopisu Maminka vymyslela originální formát – přenos, jaký jste ještě neviděli, moderovaný zpěvákem Tomášem Klusem! A vyšlo to! 

Soutěžící Maminky byly na svých pokojích, v sálu se objevily na obrazovce díky přenosu z pokojů a cenu dostaly také tam. Všechno proběhlo podle pravidel, nechyběly ani testy. A my z toho máme spoustu fotek. Tak si je dejte. 

Kateřina Tichá: Sociální sítě by měly lidi spojovat, říká loňská Maminka roku
Maminka roku: Záznam celého finále s jedinečnými okamžiky
Témata: Galerie, Inspirativní ženy, Maminka roku 2020, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Maminka podnikatelka, Velká fotogalerie, Tomáš Klus, Soutěž, TAK, Finálový den, Fin, VELKÁ GALERIE, Gal, Maminka