Maminka.czHoroskopy

Velký horoskop na léto 2024: Váhy, nepracujte na dovolené. Štíři touží po objevování neznámého

infKamila Svobodová 22.  6.  2024
Léto je časem, kdy se příroda probouzí do plného života a my máme příležitost načerpat novou energii, zažít dobrodružství a odpočinout si od každodenních starostí. Připravili jsme pro vás velký letní horoskop, ve kterém najdete předpovědi pro všechna znamení zvěrokruhu a tipy, kde byste mohli strávit dovolenou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 20. dubna)

Léto 2024: Pro Berany bude toto léto dynamické a plné energie. V oblasti lásky se můžete těšit na nové zážitky, možná se objeví i nový vztah. Ve zdraví byste měli dbát na dostatečný odpočinek, protože vaše energie může být někdy vyčerpávající. Pracovní výzvy vás letos nezastaví, ba naopak, budete mít skvělou příležitost ukázat své schopnosti.

Doporučená destinace: Island – dobrodružné výpravy do divoké přírody, gejzíry a vodopády vás uchvátí.

VIDEO: Horoskop lásky na rok 2024

Býk (21. dubna – 21. května)

Léto 2024: Býci budou toto léto hledat klid a harmonii. V lásce se budete cítit bezpečně a stabilně, což posílí vaše vztahy. Zdraví vám bude přát, pokud se vyhnete stresu a dopřejete si dostatek relaxace. Práce půjde hladce, když se budete soustředit na dlouhodobé projekty a nebudete spěchat.

Doporučená destinace: Toskánsko, Itálie – klidné vinice, luxusní vily a vynikající kuchyně vám dodají potřebnou harmonii.

Blíženci (22. května – 21. června)

Léto 2024: Blíženci se mohou těšit na společensky aktivní léto. V lásce se objeví nové příležitosti k romantickým setkáním. Zdraví vám bude sloužit dobře, pokud budete dbát na vyváženou stravu a pohyb. V práci vás čekají nové projekty a spolupráce, které vám přinesou úspěch.

Doporučená destinace: Barcelona, Španělsko – pulzující město plné kultury, zábavy a slunce je ideální pro společenské Blížence.

Témata: Zdraví, Horoskopy, léto, Znamení podle horoskopu, Beran, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář, Štír, Panna, Býk, Střelec, příroda, Španělsko, Chorvatsko, Dubaj, USA, Itálie, Spojené arabské emiráty, Bali, Destinace, Láska, Barcelona, Dobrodružství, Zdraví na Heureka.cz