Maminka.czSlavní rodiče

Vendula Pizingerová porodila! Syn Josef se narodil na tátovy narozeniny

wall 13.  10.  2020
"Už jsem nevěděla, co ti mám dát k narozeninám. Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek," napsala Vendula Pizingerová na svůj Instagram a oznámila tak světu, že na svět přišel její syn Josef a že se narodil ve stejný den jako její manžel. Ten dnes slaví třiatřicáté narozeniny. Právě po něm dostal novorozený chlapeček jméno.

Vendula Pizingerová porodila své třetí dítě. K dospívajícímu Jakubovi přibyl malý Josef. Dcera Klára z prvního manželství s hudebním skladatelem Karlem Svobodou podlehla jako malá leukémii. Její matka se dodnes nemocným dětem věnuje jako šéfka nadačního fondu Kapka naděje. 

Otcem novorozeného chlapečka je Vendulin manžel Josef Pizinger. Těhotenství spoustu lidí překvapilo, protože matce je osmačtyřicet a její muž je o šestnáct let mladší. "Těhotná ve dvaadvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl?" komentovala Vendula Svobodová podobné reakce letos v létě v rozhovoru pro časopis Maminka. 

Chlapeček přišel na svět podle plánů císařským řezem, stejně jako dvě předchozí děti. "Dvakrát jsem rodila císařem, takže by mě stejně nenechali. Ale rozhodně to nebylo z plezíru, mám úzkou pánev. A teď bych se upřímně bála, aby mi nepraskla jizva. Vím, že budu rodit operativně, mám stanovený termín, kéž do něj miminko donosím, a víc se tím, jak to bude, nezaobírám," řekla rovněž před časem. 

Vendula Pizingerová: Těhotná ve dvaadvaceti a v osmačtyřiceti? V čem má být rozdíl?
Nemáš děti? Jen jedno? Mateřství je citlivé téma. A všichni se stále ptají
Témata: Slavní rodiče, Instagram, Národ, Vendula Svobodová, Manžel, Nejkrásnější dárek, Narozeniny, Vendula Pizingerová, Family, Chlapeček, Syn, Karel Svoboda, Novorozený chlapeček
Mohlo by vás zajímat
Exkluzivně: Muž roku 2009 Martin Zach se stal podruhé otcem. Co nám prozradil o porodu?
Mrázková DitaLáchová Michaela
Slavní tatínci
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství