Maminka.czSlavné maminky

Veronika Arichteva potvrdila těhotenství: "Bude prdel," napsala

20. 4. 2020
To, o čem média dlouho spekulovala, je skutečně pravda. Herečka Veronika Arichteva (33) je těhotná. Na Instagram dala fotku, kde má už docela velké bříško, a připsala k ní: "Bude prdel!" Ten samý nápis je na malém bodyčku, které herečka spolu se svým manželem Biserem drží.

Podrobnosti, kdy miminko čekají, Veronika s Biserem nesdělili. Její muž na svůj Instagram pouze napsal: "Už to prasklo!" a zveřejnil podobnou fotku, jako jeho žena. 

Veronika Arichteva se tak přidala ke svým hereckým kolegyním, jako jsou Marie Doležalová, Andrea Růžičková nebo Aneta Krejčíková, které spustily úplný baby boom. 

Miminko by mělo na svět přijít letos v září, herečka s manželem znají i pohlaví, ale to zatím prozradit nechtějí. Její o deset let starší manžel Biser Arichtev je režisérem, proslavil se například seriály Vyprávěj nebo První republika. Právě při natáčení seriálu Vyprávěj se seznámili. Biser Arichtev už má z předchozího vztahu syna Theodosia. 

Zřejmě kvůli těhotenství herečka dočasně odmítla natáčet svou roli v novém seriálu Slunečná. „Měla jsem celý den točit Slunečnou. Víme, že všichni se na place snaží o dodržování bezpečí, a je to dobře. Ale já se rozhodla, že točit prostě nepůjdu! Nepřijde mi to natolik důležitý v těchhle dnech,“ svěřila se Arichteva na Facebooku, když odmítala natáčení z obav před koronavirem. Později Prima sama natáčení stopla. 

Už mi bylo blbý lhát

„Jsem teď v pátým měsíci a přiznám se, že mi karanténa hodně pomohla v tom utajení. Nechtěli jsme to hned úplně zveřejňovat. Původně jsem to nechtěla říct veřejně asi i delší dobu, ale je pravda, že to všichni tak trošku tušili, tak mi bylo blbý už lhát, když mám p*del jak vrata a obrovský břicho,“ řekla herečka pro pořad Top Star. 

Veronika Arichteva, rodným příjmením Nová, je česká divadelní, televizní, seriálová i filmová herečka a také televizní reportérka hudební televize Óčko. Do veřejného povědomí se dostala díky roli Sylvy Petrové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Andrea Růžičková na Silvestra porodila. Je to kluk! Jaké má jméno?
den deti
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Instagram, Slunečný, Herečka, Facebook, Povědomí, Prdel, Fotka, Size, Bodyček, Malý, Bříško

Mohlo by vás zajímat
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
To byla ostuda! Účesy, s nimiž už byste dneska mezi lidi nevylezli
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Co pořád vařit dětem? Kuře na paprice zbožňují, zkuste náš recept
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Jak si ušít roušku? Kdy ji kvůli koronaviru nosit?

Horoskopy

Beran Víkend začnete pohodovou náladou a dobrými nápady pro strávení sobotního dne. V popředí se drží výlety…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ferdinand, Lolita, Ferdinánd

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné