Maminka.czSlavné maminky

Veronika Arichteva potvrdila těhotenství: "Bude prdel," napsala

kog 20.  4.  2020
To, o čem média dlouho spekulovala, je skutečně pravda. Herečka Veronika Arichteva (33) je těhotná. Na Instagram dala fotku, kde má už docela velké bříško, a připsala k ní: "Bude prdel!" Ten samý nápis je na malém bodyčku, které herečka spolu se svým manželem Biserem drží.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Podrobnosti, kdy miminko čekají, Veronika s Biserem nesdělili. Její muž na svůj Instagram pouze napsal: "Už to prasklo!" a zveřejnil podobnou fotku, jako jeho žena. 

Veronika Arichteva se tak přidala ke svým hereckým kolegyním, jako jsou Marie Doležalová, Andrea Růžičková nebo Aneta Krejčíková, které spustily úplný baby boom. 

Miminko by mělo na svět přijít letos v září, herečka s manželem znají i pohlaví, ale to zatím prozradit nechtějí. Její o deset let starší manžel Biser Arichtev je režisérem, proslavil se například seriály Vyprávěj nebo První republika. Právě při natáčení seriálu Vyprávěj se seznámili. Biser Arichtev už má z předchozího vztahu syna Theodosia. 

Zřejmě kvůli těhotenství herečka dočasně odmítla natáčet svou roli v novém seriálu Slunečná. „Měla jsem celý den točit Slunečnou. Víme, že všichni se na place snaží o dodržování bezpečí, a je to dobře. Ale já se rozhodla, že točit prostě nepůjdu! Nepřijde mi to natolik důležitý v těchhle dnech,“ svěřila se Arichteva na Facebooku, když odmítala natáčení z obav před koronavirem. Později Prima sama natáčení stopla. 

Už mi bylo blbý lhát

„Jsem teď v pátým měsíci a přiznám se, že mi karanténa hodně pomohla v tom utajení. Nechtěli jsme to hned úplně zveřejňovat. Původně jsem to nechtěla říct veřejně asi i delší dobu, ale je pravda, že to všichni tak trošku tušili, tak mi bylo blbý už lhát, když mám p*del jak vrata a obrovský břicho,“ řekla herečka pro pořad Top Star. 

Veronika Arichteva, rodným příjmením Nová, je česká divadelní, televizní, seriálová i filmová herečka a také televizní reportérka hudební televize Óčko. Do veřejného povědomí se dostala díky roli Sylvy Petrové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Andrea Růžičková na Silvestra porodila. Je to kluk! Jaké má jméno?
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Instagram, první republika, Veronika Arichteva, Veronika, seriály, Biser, Theo, Herečka, Natáčení seriálu, Malý, Bodyček, Boom, Fotka, Petrov, Bis, Vero, Povědomí, Slunečný, Reportér, Vrata, Biser Arichtev, Bříško, Arichtev
Mohlo by vás zajímat