Maminka.czKam s dětmi

Vezměte svá dítka do dětského koutku Minimax a užijte si Sázavafest naplno

11. ročník Sázavafestu (4. – 7. 8. 2011, Benešov), si připravil pro letošek spoustu vychytávek, které dovolí všem „festivalovým“ rodičům, ale i jejich ratolestem, užít si festivalovou atmosféru plnými doušky.
26. 7. 2011
Vezměte svá dítka do dětského koutku Minimax a užijte si Sázavafest naplno

Dětský koutek Minimax pod vedením zkušených Berušek bude otevřen 5. a 6. srpna vždy od 13 do 22 hodin a nabídne pestré vyžití dětem všech věkových kategorií. Vyřádit se mohou ve výtvarné dílně, kde si vyzkouší nejrůznější výtvarné techniky a vyrobí si upomínkový předmět ze Sázavafestu.

Přebytečnou energii vybijí při sportování se Sázavkou, která je „utahá“ při skákání v pytlích, házení kroužků, lovení ryb z bazénku zdolávání překážkové dráhy a při spoustě dalších aktivit. Nebude chybět ani oblíbené malování na obličej a skákací hrad, který jistě potěší všechny malé rošťáky.

Sázavafest nezapomíná ani na ty nejmenší robátka. Pro ty je zde připravena skluzavka, bazének s míčky a houpačka. Nebude chybět ani přebalovací pult a k dispozici zde budou všechny nepostradatelné hygienické potřeby. Dětský koutek Minimax tak poskytne plně vybavené hygienické zázemí pro děti i rodiče.

Oblíbené autorské čtení zavítá i do dětského koutku. Dostanete ochutnávku z nové knihy moderátorky a novopečené maminky Ivy Lecké. Kniha s názvem Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň vtipnou formou a s obrovským nadhledem dokumentuje čekání na porod, pocity prvorodičky před a po narození potomka i pohled do autorčina bláznivého rodinného klanu. „Knížka nemá poučovat, ale ukázat, že mateřství je to nejbáječnější, co ženu v životě může potkat a že- byť to tak někdy nevypadá- ženská vydrží jako kůň," popisuje knihu sama autorka.

Maminky i tatínkové se mohou dle libosti všech těchto aktivit bez omezení účastnit. Mohou ale využít i placeného hlídání, které zajistí tetičky Berušky společně s týmem Sázavafestu v čele se Sázavkou. Ty budou hlídat děti od tří let. Už nyní je možné si zarezervovat hlídání na adrese www.berusky-hlidani-deti.cz.

Nebojte se vyrazit s dětmi za festivalovou zábavou. Vyřádí se a pobaví, stejně jako vy.

Hlavními zahraničními hvězdami letošního ročníku jsou bezesporu ostrovní duo z Manchestru Hurts, bristolští Kosheen, francouzští Nouvelle Vague, Belleruche, The Subways, Irie Révoltés, němečtí Alphaville nebo Jazzanova.

K dalším potvrzeným interpretům jako jsou Chinaski, Nightwork, Tata Bojs, J.A.R. se přidává populární Vypsaná Fixa, Dan Bárta a Dara Rolins, Monkey Business, folkař Xindl X, Prago Union, Sto zvířat nebo Republic of Two, momentálně ocenění za kategorii objev roku v cenách Anděl. Nově potvrzená zpěvačka Jana Kirschner odehraje v areálu Zelený ostrov vůbec první koncert po mateřské dovolené.

Více informací na www.sazavafest.cz.

Témata: Kam s dětmi, Sázava, Nightwork, Dan Bárta, Monkey Business
Mohlo by vás zajímat
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce
Proč pouštíme na podzim draky a opadává listí? Dětské otázky vás už nepřekvapí
První porody by se měly zakázat, říká porodní asistentka Tereza Morávková
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu