Maminka.czKrálovská rodina

VIDEO: Budoucí následníci trůnu: Jeden chce být pilotem, druhý miluje červenou řepu a loutkové divadlo

Tereza Víchová 1.  6.  2021
Britská královská rodina je už doslova plná dětí. Které z nich bude jednou vládnout? A jací jsou George, Charlotte, Louis a Archie? Podívejte se na video, kde je poznáte zblízka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Princ George – první syn Williama a Kate se narodil v roce 2013. Miluje pohádky Jak vycvičit draka, rád by se stal pilotem helikoptéry a podle slov chůvy má klidnou až přecitlivělou povahu.

Princezna Charlotte – přezdívá se jí „hispánská rebelka” a k její divočejší povaze se hodí i španělština, kterou ji učí chůva. Narodila se v roce 2015 a hned se stala miláčkem médií. Je bezprostřední, a to až tak, že se nestydí třeba vypláznout jazyk do kamery. Ráda tančí a hraje tenis a odmalička je módní ikonou, kterou pro své dcery „kopírují” maminky po celém světě.

Princ Louis – benjamínek rodiny se narodil v roce 2018 a drží jeden rekord – je nejtěžším miminkem celé rodiny za posledních sto let, po porodu totiž vážil skoro čtyři kila. Maminka Kate na něj prozradila, že miluje červenou řepu a loutkové divadlo.

Archie – syn prince Harryho a jeho ženy Američanky Meghan je v hledáčku veřejnosti mnohem více, než by si rodiče přáli. Dokonce pro něj odmítli šlechtické tituly, aby mu zajistili klidné dětství. Je to první dítě královské rodiny s dvojím občanstvím (po mamince má americké). A pravděpodobně bude také prvním potomkem rodu s americkým přízvukem. Skupinku slavných dětí už zanedlouho doplní Archieho očekávaná sestřička.

Další zajímavé pořady najdete na Mall.tv.

Čtvrté dítě? Princ William už další nechce, prozradila vévodkyně Kate. Proč?
Princezna Charlotte slaví osmé narozeniny. Miluje pizzu, balet a umí se pěkně vztekat. Podívejte se do galerie na nové fotky
Témata: Slavní rodiče, Královská rodina, slavné děti, divadlo, Kopie, Následník, Meghan, George, Harry, Princ Louis, Červ, Charlotte, Následník trůnu, Pilot, Červen, Loutkové divadlo, Archie, Rebelka, William, Kate, Jed, Lou, Přízvuk, Diva, Červená řepa

Video