Maminka.czSlavné maminky

VIDEO: Denisa Pfauserová se stala maminkou. Jaké neobvyklé jméno vybrala dceři? Podívejte se na poslední rozhovor před porodem

Herečka Denisa Pfauserová (34) se stala maminkou. Ještě před porodem ale stihla přijít na akci do obchodu s dětským zbožím a prozradila nám, jak se připravuje na den D a jestli vyzkoušela nějaké babské rady.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Některé maminky před porodem hltají všechny informace, jiné nechávají vše přirozeně plynout a na porod se moc nepřipravují. Herečka Denisa Pfauserová není úplně internetová matka, ale doporučuje kurz Porod je krásný, kde dostala odpovědi na všechno, co potřebovala vědět. "Já jsem velký fanda přirozených porodů. Ráda bych i rodila do vody. A samozřejmě od nějakého 36. týdne dávám i na takové ty babské rady jako šest datlí denně, pít maliník a lněný semínko si zamíchat třeba do jogurtu. Takže takové ty věci, které připravují dělohu a tělo na ten porod samotný. No a jinak – samozřejmě na to se připravit dá a nedá. Mám svou porodní asistentku a svou dulu, kterým věřím, že to proběhne krásně a tak, jak má,“ řekla usměvavá herečka.

Denisa se netajila tím, že má holčičku, ale jméno před porodem nechtěla prozradit. S partnerem ho vybírali velmi dlouho. „Nebyly vysloveně hádky, ale my jsme se neshodli strašně dlouho. Takže jsem ráda, že nakonec on přečetl tohle jméno a já: Jo, to je ono! Že si to fakt sedlo, že tam nebyl žádný kompromis, že se nám strašně líbilo oběma, ale trvalo to dlouho. Vždycky, co mně se líbilo, tak se nelíbilo jemu, a naopak,“ svěřila se. 

Radostná novinka a odhalené jméno

Včera večer se herečka podělila se světem o radostnou novinku. "Naila 16. 6 .2023 v 7:02 se narodilo nejkrásnější miminko na světě," sdílela na svém Instagramu.  
Dnes už tedy víme, že Denisa rodila v Rakovníku a holčička se jmenuje Naila!

Novopečeným rodičům moc gratulujeme!

Herečka Denisa Pfauserová o těhotenských hormonech: Narostla mi prsa, bývám hnusná na partnera, pořád brečím...

Témata: Porod, Slavné maminky, herečka, Celebrity, Denisa Pfauserová, Porodní asistentka, dula, Velký fanda, Vid, Obchod, Rada