Maminka.czČasopis Maminka

Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka! O těhotenství, mateřství i výchově

Tereza Víchová 13.  6.  2022
Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka! O těhotenství, mateřství i výchově
Hvězdou červencového vydání časopisu Maminka je Eva Burešová. Podívejte se na video, v němž se rozpovídala o tom, jak si představuje a plánuje porod a v čem je úplně jiné její druhé těhotenství! A to není všechno! V sekci Premium Plus najdete velký videorozhovor, kde se Eva vyjadřuje i k bulváru nebo své budoucí velké rodině.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Celý videorozhovor i jeho psanou formu najdete v sekci Premium Plus zde.

Rozhovor s Evou? Až napodruhé

Život píše úsměvné scénáře. Evu jsme si po více než dvou letech do Maminky moc přáli, a když jsme ji na jaře oslovili, hned souhlasila. Termín se ale o měsíc posunul. A jen Eva věděla proč, už několik týdnů si totiž schovávala sladké tajemství, protože první trimestr je podle ní zkrátka hájený. Že do toho později zasáhl bulvár, jsme sledovali zpovzdálí a těšili jsme se, až si popovídáme v klidu. A na slapské přehradě v krásném letním dni to klaplo.

Eva s klenutým bříškem zářila klidem, spokojeností a taky pokorou, že prožívá krásné období v soukromí i v práci. Eva je neuvěřitelně pozitivní člověk, tady jen jedna věta jako inspirace pro všechny mámy:

"Chci, aby byl druhý porod tak krásný jako první, takže se to stane! Nemám v hlavě žádné císaře."

Klepněte pro větší obrázek

Eva na stage! 

Překrásné prostředí Marina Glamping na Slapech produkční Eliška pro focení nevybrala náhodou. Kvůli nejisté předpovědi počasí jsme totiž potřebovali i „mokrou” variantu. Spadlo naštěstí jen pár kapek a pak vykouklo slunce.

Fotografka Ivy musela Evu s Nathánkem hned vzít na molo a do pramice – a když hned, tak hned, protože využila půlhodinovou pauzu, než se sem vrátí natáčet filmový štáb. My ostatní jsme zatím chystali zázemí pro natáčení videorozhovoru. Nic složitého, jen ve větru poručit bílým záclonám, aby nevlály a vytvořily trochu stínu... A Nathaniel mezitím pobíhal v bílém oblečku a drdůlku z dlouhé kštice jako miniaturní jogín. 

Prostě Eva 

Jo, tak slibem neurazím a synovi TU EVU slíbím. Aby bylo jasno, můj prostřední syn je její veliký fanoušek. Těžko říct, jestli má raději Týnu ze Slunečné nebo Viky ze Zoo, každopádně zadání znělo jasně. Prosí nahrát vzkaz, jen pro něj, osobní... Pozdrav. Cokoliv.

Ošívám se. Eva měla trpělivost s trochu komplikovanou cestou na Slapy, převlékáním na focení, přerušením rozhovoru. Teď má chvilku na croissant a do toho já se svým „Evi, můžu vás poprosit ještě soukromě?”. Co byste taky neudělali pro své dítě?! Eva sotva polkne sousto a za pár vteřin má Jirka odesláno. Jen pro něj. „Díky, mami, super,” přistane mi v telefonu asi za pět vteřin. Tak díky, Evi, mám bod! 

Červencovou Maminku můžete číst od 14.6. i v pohodlí domova bez cesty do trafiky. Když se k nám připojíte a zaregistrujete se, máte možnost dostat se jako první k článkům v sekci Premium, tedy těm nejnovějším – třeba k celému rozhovoru s Evou Burešovou.

Tištěná Maminka bude v prodeji od 16. 6. v trafikách nebo na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz.

Na webu najdete nejnovější články pod žlutou ikonkou a předplatné Premium Plus získáte zde.

Co vám Premium přináší?

  •     To nejlepší z tištěného časopisu Maminka.
  •     Obsah dříve než v tisku.
  •     Články o těhotenství, porodu i péči o dítě.
  •     Podcasty i poradnu s experty.
  •     Příběhy slavných maminek.
  •     Tipy na kulturní i cestovatelské zážitky pro celou rodinu.                                                       
Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Mateřství, Porod, Rodina, Slavné maminky, Rozhovor, Nejlepší video, Eliška, Eva Burešová, Jirka, Maminka, Nathaniel, Časopis, Slapy, Premium Plus, Tip, Záře
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Maminka roku 2022: Vaření sirupů a zavařování jsem se věnovala už jako malá holka, říká semifinalistka Martina Koníčková
redakce
Maminka roku 2022
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Těhotenské flow aneb V klidu až do porodu: 8 tipů jak si užít těhotenství a naladit se na miminko
Potužníková Jana
Časopis Maminka
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky