Maminka.czČasopis Maminka

Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka! O těhotenství, mateřství i výchově

Tereza Víchová 13.  6.  2022
Hvězdou červencového vydání časopisu Maminka je Eva Burešová. Podívejte se na video, v němž se rozpovídala o tom, jak si představuje a plánuje porod a v čem je úplně jiné její druhé těhotenství! A to není všechno! V sekci Premium Plus najdete velký videorozhovor, kde se Eva vyjadřuje i k bulváru nebo své budoucí velké rodině.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Celý videorozhovor i jeho psanou formu najdete v sekci Premium Plus zde.

Rozhovor s Evou? Až napodruhé

Život píše úsměvné scénáře. Evu jsme si po více než dvou letech do Maminky moc přáli, a když jsme ji na jaře oslovili, hned souhlasila. Termín se ale o měsíc posunul. A jen Eva věděla proč, už několik týdnů si totiž schovávala sladké tajemství, protože první trimestr je podle ní zkrátka hájený. Že do toho později zasáhl bulvár, jsme sledovali zpovzdálí a těšili jsme se, až si popovídáme v klidu. A na slapské přehradě v krásném letním dni to klaplo.

Eva s klenutým bříškem zářila klidem, spokojeností a taky pokorou, že prožívá krásné období v soukromí i v práci. Eva je neuvěřitelně pozitivní člověk, tady jen jedna věta jako inspirace pro všechny mámy:

"Chci, aby byl druhý porod tak krásný jako první, takže se to stane! Nemám v hlavě žádné císaře."

Klepněte pro větší obrázek

Eva na stage! 

Překrásné prostředí Marina Glamping na Slapech produkční Eliška pro focení nevybrala náhodou. Kvůli nejisté předpovědi počasí jsme totiž potřebovali i „mokrou” variantu. Spadlo naštěstí jen pár kapek a pak vykouklo slunce.

Fotografka Ivy musela Evu s Nathánkem hned vzít na molo a do pramice – a když hned, tak hned, protože využila půlhodinovou pauzu, než se sem vrátí natáčet filmový štáb. My ostatní jsme zatím chystali zázemí pro natáčení videorozhovoru. Nic složitého, jen ve větru poručit bílým záclonám, aby nevlály a vytvořily trochu stínu... A Nathaniel mezitím pobíhal v bílém oblečku a drdůlku z dlouhé kštice jako miniaturní jogín. 

Prostě Eva 

Jo, tak slibem neurazím a synovi TU EVU slíbím. Aby bylo jasno, můj prostřední syn je její veliký fanoušek. Těžko říct, jestli má raději Týnu ze Slunečné nebo Viky ze Zoo, každopádně zadání znělo jasně. Prosí nahrát vzkaz, jen pro něj, osobní... Pozdrav. Cokoliv.

Ošívám se. Eva měla trpělivost s trochu komplikovanou cestou na Slapy, převlékáním na focení, přerušením rozhovoru. Teď má chvilku na croissant a do toho já se svým „Evi, můžu vás poprosit ještě soukromě?”. Co byste taky neudělali pro své dítě?! Eva sotva polkne sousto a za pár vteřin má Jirka odesláno. Jen pro něj. „Díky, mami, super,” přistane mi v telefonu asi za pět vteřin. Tak díky, Evi, mám bod! 

Červencovou Maminku můžete číst od 14.6. i v pohodlí domova bez cesty do trafiky. Když se k nám připojíte a zaregistrujete se, máte možnost dostat se jako první k článkům v sekci Premium, tedy těm nejnovějším – třeba k celému rozhovoru s Evou Burešovou.

Tištěná Maminka bude v prodeji od 16. 6. v trafikách nebo na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz.

Na webu najdete nejnovější články pod žlutou ikonkou a předplatné Premium Plus získáte zde.

Co vám Premium přináší?

  •     To nejlepší z tištěného časopisu Maminka.
  •     Obsah dříve než v tisku.
  •     Články o těhotenství, porodu i péči o dítě.
  •     Podcasty i poradnu s experty.
  •     Příběhy slavných maminek.
  •     Tipy na kulturní i cestovatelské zážitky pro celou rodinu.                                                       
Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Slavné maminky, Rozhovor, Mateřství, Rodina, Nejlepší video, Eliška, Tip, Exkluzivní video, Maminka, Premium Plus, Eva Burešová, Záře, Slapy, Jirka, Croissant, Časopis, Nathaniel, Mater

Video