Maminka.czMaminka v porodnici

VIDEO: Facebook a Instagram, komunikace s maminkami. Jak funguje moderní porodnice dneška?

Tereza Víchová 1.  6.  2022
Zkuste si to představit: vyberete si porodnici, na Instagramu si prohlédnete, jak to tam vypadá, a na messengeru se zeptáte, kolik stojí nadstandardní pokoj. Když tu pak porodíte, pořídíte si s miminkem jedny z prvních snímků "na odchod" u speciální fotostěny. Tak vypadá přístup moderního zaměření služeb ke klientkám.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rodící ženy nejsou pacientky, ale klientky. Místo, kde přivedou na svět dítě, si vybírají mimo jiné podle sympatií. A porodnice se stále více "klientsky" chovají, protože spokojená žena znamená pro porod určitě ty nejlepší podmínky. S Ladou Černou, specialistkou marketingu a PR, jsme si povídali během natáčení seriálu Maminka v porodnici právě o tom.

"Komunikace se ženami na sociálních sítích je zásadní. U nás v Mělníku jsme už před pěti lety založili facebookový profil a následoval Instagram. Vytvořili jsme i vlastní značku," říká Lada Černá.

Maminka v porodnici: Reportáž z Mělníka. Ženy se tu cítí jako doma

Ženy se zajímají o to, jak to v porodnici vypadá, a často právě přes sociální sítě probíhá první kontakt.

"Ženy se ptají, jak to u nás funguje, jak probíhají předporodní kurzy a jaké jsou aktuality z porodnice," doplňuje Lada Černá. Velkou oblibu má v Mělníku i fotostěna, díky které mohou maminky velmi brzy sdílet fotky novorozeného miminka s příbuznými i celým světem.

Nebát se zeptat na cokoliv, neostýchat se řešit třeba i detaily? Podívejte se na video, v němž se dozvíte, co všechno už dnes umí přístup moderní porodnice.

VIDEO: V mělnické porodnici jsme natáčeli i s novopečenou maminkou dvojčátek

Maminka v porodnici

Vydáváme se za vás do porodnic celé České republiky, natáčíme tu videa, abyste viděli realitu, ptáme se na všechno, co vás zajímá. V tištěné Mamince najdete každý měsíc velkou reportáž, na webu spoustu videí s odborníky i maminkami, které zrovna porodily a celou řadu bonusů a tipů. S námi si vyberete tu nejlepší porodnici.

Témata: Maminka v porodnici, Miminko, Instagram, Porodnice, Rozhovor, Sociální sítě, Nejlepší video, Komunikace, Maminka, Lada Černá, Facebook, Nadstandardní pokoj, Mělník, Dnešek, Klientka
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy