Maminka.czMaminka roku 2022

Herečka Aneta Krejčíková: Jsou dny, kdy si s dětmi hraju a peču koláč. Jindy bych nejradši někam utekla, to zná každá máma

Simona Procházková 6.  7.  2022
S Maminkou roku je letos spojena poprvé. Co všechno na sebe prozradila sympatická a bezprostřední herečka Aneta Krejčíková, patronka kategorie Maminka podnikatelka? Je podnikavá? A jak zvládá svou mateřskou roli? Podívejte se na video!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jaké to bylo, když jsme Anetě nabídli být součástí Maminky roku 2022? Jak se cítila? A koho nakonec vybrala pod svá křídla do semifinále? To se dozvíte v krátkém rozhovoru ve videu.

„Maminku roku každý rok sleduji, a když jste mě oslovili s tím, zda bych se chtěla stát jednou z patronek, cítila jsem se velmi poctěna. Moc se na všechno těším a děkuji za to,“ přiznala Aneta.

Jak je na tom s podnikavostí ona sama? „Podnikavá jsem, ale už dlouho si říkám, v čem bych tak mohla podnikat, protože by mě to asi bavilo a zajímalo. Ještě pořád jsem ale nepřišla na to, co by to, kromě showbusinessu, mohlo být. I když moje profese je vlastně taky takové podnikání, dalo by se říct. Třeba jednou ale podnikatelkou budu,“ směje se.

Zeptali jsme se také na to, jak zvládá svou mateřskou roli a jak řeší u dětí otázku jídla, zejména sladkostí.

„Žádné čokoládky a bonbonky nekupuju. Když jim chci přece jen dopřát nějakou sladkost, velmi řeším složení. Na druhou stranu když něco dostanou do babičky s dědou, kterým to pořád nemůžu vysvětlit, tak už jsem rezignovala. Je náročné skloubit všechno dohromady, zároveň to ale vnímám jako obrovský motor. I když jsou samozřejmě dny, kdy přijdu domů, pohraji si s dětmi, něco vytváříme, pak je uložím a ještě upeču koláč. No a pak jsou zase dny, kdy je všechno špatně a nejradši bych se někam zavřela nebo utekla. To ale asi zná úplně každý,“ popisuje Aneta.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2022. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále 3 soutěžící s největším počtem hlasů.

O absolutní vítězce rozhodnou pak diváci on-line hlasováním během slavnostního galavečera v říjnu 2022.

https://maminkaroku.maminka.cz

Témata: herečka, Maminka roku 2022, Maminka podnikatelka, Seriál Ulice, Výběr, patronka, Aneta Krejčíková, Kategorie, Maminka, Podnikatelka, Máma, Koláč, Mateřská role
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Jednoduchá a rychlá kosmetická péče: Beauty rutina krok za krokem
Časopis Maminka
Jako by jim z oka vypadli! 12 potomků slavných, kteří vypadají ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
Rodiče sdíleli hrůzu z restaurací: Těchto 20 bizarně naservírovaných pokrmů hlava nebere!
Mrázková Dita
Galerie
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec