Maminka.czČasopis Maminka

VIDEO: Jitka Boho: Rosálka má na módu vyhraněný názor už od čtyř let. Všechno holčičí a růžové odmítá!

Tereza Víchová 18.  4.  2022
Kouzelné prostředí pražské botanické zahrady a mezi květinami zpěvačka a influencerka Jitka Boho se svou dcerou Rosálkou. Můžete se na ně těšit v květnové Mamince. I když k nám Rosálka u natáčení rozhovoru seděla tak trochu otočená zády, o tom, jaká je, co ji baví a jestli je Jitka tolerantní máma, jsme se něco dozvěděli. Podívejte se na video!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vezmu si ten pánský oblek

Takhle jasný názor na to, co si vzít na sebe, a co ani náhodou, jsme snad „na place” neviděli. Ty dvě jsou jako jin a jang, oheň a voda. Jitka – romantický typ, který miluje šaty. A Rosí – absolutně neomylně sáhla po pánském obleku a přes to nejel vlak.

„Měla jsem z toho focení trochu obavy, je naše první velké společné,” svěřila se Jitka. „I když s Rosálkou jsme se fotily do Maminky, když jí byly čtyři měsíce.”

Krátký účes je nej

Předškolačka Rosálka prý odmítá všechno holčičí a růžové. A začalo to ve čtyřech letech s vlásky. Mysleli jste si, že chce každá holčička dlouhé jako princezna? Omyl.

„Vlásky si začala schovávat pod kšiltovku, tak jsem se zeptala, jestli by byla spokojenější s krátkými. A od té doby chodí nakrátko. Je pravda, že když přišla s tím, že by to tady chtěla vyholit a tady třeba hvězdičku, tak to už bylo moc i na mě,” směje se Jitka. „Důležité je ale podporovat děti, aby se cítily dobře.”

Malá hudebnice Rosálka

Jitka a Rosálka se z Vysočiny přesouvají do Prahy a čeká je velký milník – Rosálčin nástup do školy. Jitka prý vybírala i s ohledem na koníčky a zájmy.

„Důležité je, aby byla v dosahu ‚liduška', Rosálka totiž hraje na elektrickou kytaru a na bicí. A vzhledem k tomu, že od roka a půl nespí po obědě a je hodně akční, potřebuje hodně zabavit na kroužcích,” dodává Jitka.

Doprovází Rosálka svou maminku při zpívání a jak se Jitce daří učit ji udržitelný přístup k životu? Podívejte se na video a už ve čtvrtek najdete ve stáncích květnové číslo časopisu Maminka, kde si můžete přečíst velký rozhovor. K dostání také na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz.

Témata: Móda, Časopis Maminka, Mateřství, Slavné maminky, Rozhovor, Zpívání, Nejlepší video, Influencerka, květiny, Maminka, Vyhraněný názor, Jitka Boho, Rozálka, Botanická zahrada, Praha, Jitka, Dostání, Oblečení a móda na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Moderátorka Eva Hecko Perkausová čeká miminko! Těhotenské bříško odhalila ve svůdných bikinách
Formánková Simona
Těhotenství
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Desetiletý syn herce Bena Afflecka naboural luxusním vozem. Co na to "macecha" Jennifer Lopez? Podívejte se na fotky!
Mrázková Dita
Děti slavných
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných