Maminka.czČasopis Maminka

VIDEO: Markéta Konvičková: Jaký byl porod? Jako ve filmu. Tři kontrakce a bylo to!

Tereza Víchová 15.  8.  2022
Takhle upřímně dovede mluvit snad jen "holka z razoviteho kraje". Třinecká rodačka Markéta Konvičková o vážné nemoci, zázraku těhotenství, porodu "na tři kontrakce" i o nocích, které probrečela kvůli kyberšikaně. Podívejte se na video a fotky ze zákulisí!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rázovitá holka, která je se vším hned hotová. „Zpívající inženýrka”, jíž osud do cesty přivál vážnou nemoc a následně seslal zázrak – dceru Amálku. „Hlavně se z toho neposmolit” je její mantra. Markéta Konvičková by mohla vyučovat pozitivní přístup k životu.

Sešli jsme se s ní v brněnském ateliéru a její malá Amálka okouzlila všechny ve štábu. Markéta na ni prý nikdy nezvýší hlas a v rozhovoru vysvětluje, proč to tak je. Malá Amálka je skutečně zázrak. Představte si totiž, že vám ve 24 letech lékaři sdělí diagnózu vzácného nádoru, přijdete o část vaječníku a raději vám doporučí nechat si zmrazit vajíčka. Tak se později vydáte na kliniku… A přijdete sem už těhotná! Markéta ostatně po tomhle zázraku "prostě ví", že jednou bude mít třeba ještě dvojčata.

Klepněte pro větší obrázek

Fotit do Maminky byl prý její sen a my jsme moc rádi, že jsme jí ho vyplnili a vznikla krásná památka. Dozvíte se také, že porod ve stylu „tři kontrakce a bylo to” může existovat a Markéta si ho užila. Asi za všechny ty strasti předtím, kdy během své nemoci zažila i kyberšikanu. Po nocích brečela, když jí nadávali do „oteklých rajčat a botoxu” v době, kdy se sama sobě před zrcadlem měnila a nevěděla, co s ní bude dál.

Podívejte se na video. Celý rozhovor můžete vidět v sekci Premium zde. A pokud se raději začtete a chcete si užít i krásné fotky, je tu pro vás zářijová Maminka na stáncích už ve čtvrtek. Seženete ji i na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz

 
Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Rozhovor, Slavné maminky, Mateřství, Nemoc, Nejlepší video, film, kontrakce, Markéta Konvičková, Zázrak, Malá Amálka, PREMIUM +, Inženýr, Maminka, Vid, Dvojče