Maminka.czMaminka roku 2023

VIDEO: Mateřství mi přineslo novou formu lásky, to propojení je neuvěřitelné, říká Petra Nesvačilová

Herečka Petra Nesvačilová je patronkou kategorie Maminka blogerka v projektu Maminka roku 2023. Podle jakých kritérií vybírala svou favoritku v soutěži? A jak sama prožívá roli novopečené maminky? Podívejte se na rozhovor, který vznikl během výběru semifinalistek v redakci.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Petra Nesvačilová zvolila Elišku Kopicovou, která má blog Eliška, co ráda chodí. A Eliška v semifinále uspěla a postupuje do finále soutěže Maminka roku 2023.

Podle čeho vybírala Petra svou favoritku? „Já jsem přemýšlela nejdřív intuitivně, kdo se mi líbí, protože jsem si říkala, že tam každý příběh má svoji hodnotu a každý příběh je na ocenění. A pak vzhledem k tomu, že jsem typ člověka, který strašně rád chodí, tak mě zaujala maminka blogerka Eliška, která už přešla celé Česko,“ říká Petra. I když si nedokáže představit, že by takhle s dcerou Jasmínkou šla, myslí si, že by ji to bavilo.

Jako inspirace to sympatické herečce a mamince přijde velmi důležité. „Někdy člověk v tom fokusu mateřství má strašně jakoby zúžený pohled. Já právě se někdy sama sobě směju, že vlastně můj svět je náš byt a že prostě vidím každý detail, že prostě vidím detail drobečku. A právě ty inspirace jsou důležité, že člověku to dává ty nadhledy a takové jako nádechy k tomu, aby úplně nezakrněl k těm drobečkům, takže já to mám ráda," vysvětluje. 

Zázrak jménem mateřství

Petra říká, že mateřství ji změnilo absolutně a od základu. „Já jsem si vždycky strašně přála svoji vlastní rodinu.“ Už jako malá v obchodech pokukovala po zboží a dětských oblečcích a říkala si, co by si koupila. „A pak jsem potkala svého skvělého muže a hned přišla naše Jasmínka, což beru jako největší dar a to nejzásadnější, protože mně to přineslo novou formu lásky. A to mě hrozně překvapilo, jaké podoby citu nebo lásky člověk může zažít,“ vypráví.

Jaká je malá Jasmínka? Kdy vyjde Petra ven v pyžamu? Podívejte se na video v úvodu článku.

VIDEO: Veronika Kašáková, Berenika Kohoutová a Petra Nesvačilová vybíraly semifinalistky Maminky roku

Témata: Mateřství, Maminka roku 2023, herečka, Maminka roku 2022, Nejlepší video, Eliška, Petra Nesvačilová, Maminka blogerka, patronka, Soutěž, Maminka, Propojení, Česká republika, Nová forma, Eliška Kopicová, Vid, Láska