Maminka.czČasopis Maminka

VIDEO: Monika Leová o mateřství: Mia je dítě „za odměnu”. Takových prosím víc!

Tereza Víchová 15.  2.  2022
Moderátorka a influencerka Monika Leová je spokojená máma, která má téměř jistě to nejhodnější dítě na světě! Na focení nového čísla časopisu Maminka přijela s Miou vlakem (a malá se spokojeně dívala, jak cesta ubíhá), několik hodin stylingu a focení holčička trpělivě vydržela (dívala se do objektivu a smála se na všechny kolem) a během natáčení rozhovoru si spokojeně ukusovala paleček na noze a dětskou sušenku. Jak to ta Monika dělá? Podívejte se na video, jak vzniká titulka Maminky.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nové číslo časopisu Maminka vychází už 17. února a Monika se nám svěřila, že být cover hvězdou společně s malou Miou je pro ni prestiž.

„Navíc je to naše první společné velké focení, tak jsem i ráda, že budeme mít památku,” říká Monika. Mia je ostatně prý výbornou „rekvizitou”, Monika s ní fotí a točí vtipná videa na Instagram. 

„To je v současné době můj hlavní zdroj příjmů a snažím se, aby to nebyla jen fotka, ale aby tam byly nápad, kreativita a vtip. Ale pozor, už jsme Mie založili účet a poctivě jí odvádím část honorářů,” usmívá se Monika.

VIDEO: Moderátorka Monika Leová baví Instagram. Její vtipná videa s dcerkou rozesmějí i dojmou

Sama o sobě s nadhledem říká, že je teď venkovanka, která si ráda vyrazí do velkoměsta. Žije totiž 150 km od Prahy v rodinném domku, kde mají i hlídací babičku.

Proč si Monika na Instagramu vystačí bez filtrů? Jak si užívá cestování obytným vozem a co by poradila všem maminkám, které mají trochu obavy vyrážet na dovolené s malými dětmi? Podívejte se na video a těšte se na březnové číslo Maminky.

Témata: Časopis Maminka, Slavné maminky, Rozhovor, Mateřství, Instagram, Influencerka, Mia, Praha, Časopis, Maminka, Monika Leová, Focení, Vid, Mater, TAK, Březnové číslo