Maminka.czPředškolák

VIDEO: Podívejte se na skvělý trik, jak naučit děti zavazovat tkaničky

Máte doma předškoláka, který se nemůže stále naučit zavazovat tkaničky? Nechte se inspirovat maminkou jednoduchým trikem, díky kterému se děti naučí zavazovat tkaničky během chvíle.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 Jaro začíná, je čas vytáhnout tenisky ze skříně. A klička na tkaničce už odteď nebude žádný problém.

 Já nevím, jak vy, ale svého syna jsem naučila zavazovat tkaničky přesně tímto způsobem v jeho pěti letech. Stejně tak mě to totiž učili i mí rodiče. Ale je pravdou, že můj muž má na tkaničky jiný systém. Takže třeba vám tento návod pomůže. Dejte nám vědět.

Dítě jde do první třídy! Jak malého předškoláka co nejlépe připravit?
Jak naučíte dítě správně vyslovovat R? Zapomeňte na dril a opakování říkadel
Dyspraktici bývají často terčem šikany. Víme proč!
Tohle video na facebooku nasbíralo více než šest milionů sdílení a není divu. Ukazuje vlastně úplně jednoduchý trik, jak naučit děti, aby si samy zavazovaly boty na tkaničky. Jeho autorkou je Kirsten Johnson z webové stránky Unstoppable Mother, na web ho vložila v polovině srpna.

Více na http://www.supermamy.cz/clanek/pro-zeny-super-mamy-materstvi-predskolak/417833/skvely-trik-matka-natocila-video-jak-naucit-deti-zavazovat-tkanicky.html?utm_source=supermamy.cz&utm_medium=copy
Témata: Děti, Předškolák, Školák, Praktické rady, Naše tipy, Facebook, Tkáň, Trik, Syn, Jak, Jednoduchý trik, Tkanička, Vid, Skvělý trik, Maminka, Johnson, Nešikovné dítě, Dril