Maminka.czČasopis Maminka

VIDEO: Roman a Petra Vojtkovi: O „tátovství” tří dětí, porodu v době covidu i o tom, jestli chystají ještě jedno miminko

Tereza Víchová 14.  3.  2022
Dubnová Maminka je „tatínkovská”. A herec Roman Vojtek k tomu má rozhodně co říct – Editku a Benedikta má ve střídavé péči a s manželkou Petrou vychovává i malého Nathánka. Vojtkovi se obětavě převlékali a fotili na naši titulku a jedna věc byla jasná celou dobu (i když měly větší děti hlad a Náťu jednu chvíli Petra během focení kojila při chůzi i konejšila v ateliérové posteli): tahle rodina je pohodová, i když malý chodí spát po půlnoci! Jak to jen dělají? Podívejte se na video.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Já bych chtěl být sám sobě tátou,” smál se Roman při odpovědi na otázku, jaký že je vlastně táta. A „vážnou” odpověď nechal na Petře i dvanáctileté dceři Editce. 

„My jsme měli velké štěstí na nešťastnou dobu,” zavzpomínala Petra na své těhotenství v době covidu, kdy měli oba herci na sebe spoustu času. A covid samotný pěkně zdramatizoval i porod.

„Děti i já jsme dostali covid, Petra se musela před porodem odstěhovat, aby se nenakazila. A pak jsme trnuli, jestli se vyléčím do termínu porodu a budu u něj moct být,” popisuje Roman.

VIDEO: Monika Leová o mateřství: Mia je dítě „za odměnu”. Takových prosím víc!
 

Malý Nathánek ale věděl, proč chvíli počkat a tátu u porodu si nakonec užil on i Petra. Teď si už Vojtkovi užívají jiné radosti, protože bezmála rok a půl starý synek – jako každé správně akční dítě – neposedí. I natáčení bylo okořeněno Náťovým běháním k osahávání kamery, sypáním krabice s pastelkami i vylézáním na okna.

„My jsme s Romanem hodně energičtí, chodíme jako herci pozdě spát a vlastně takový je i Nathánek,” vypravuje Petra a Roman dodává:

„On jde spát třeba i ve dvě ráno, pak sice vstává v deset, ale my bychom si rádi přispali. To nejde kvůli vození starších dětí do školy.”

Jak Petra dokázala naskočit do rozjetého vlaku zažitých vztahů s Romanovými dětmi z prvního manželství? A budou mít Vojtkovi ještě jedno miminko? Podívejte se na video. A těšte se na nové vydání časopisu Maminka už 17. 3. – vedle spousty zajímavých nejen "tatínkovských" témat tu najdete i krásné fotky a velký rozhovor.

Témata: Porod, Časopis Maminka, Slavní rodiče, Video, Miminko, Slavní tatínci, Herec, Rozhovor, Otec, Nejlepší video, covid, Roman Vojtek, Děti, Maminka, Vojtek
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Zpěvačka Rihanna porodila! S rapperem A$AP Rockym se raduje z prvního potomka
Formánková Simona
Rihanna
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Andrea porodila dceru doma a ukázala fotky: Kéž by byla každá žena po porodu tak silná a šťastná jako já, říká
Víchová Tereza
Porod doma