Maminka.czMaminka roku 2021

VIDEO: Semifinálové hlasování projektu Maminka roku končí. Jak ho hodnotí šéfredaktorka Alice Rossi?

redakce 20.  7.  2021
Letošní semifinálové hlasování projektu Maminka roku se přiblížilo ke svému konci. Jako každý rok jsme vám představili třicet inspirativních příběhů, za nimiž stojí třicet inspirativních žen. Podívejte se na video, kde šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi hodnotí celé hlasování.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Již počtvrté měly maminky příležitost přihlásit se se svými životními příběhy do projektu Maminka roku v kategorii Maminka hrdinka, Maminka blogerka a Maminka podnikatelka. A my i letos měli nelehký úkol vybrat ze stovky přihlášených, neskutečně zajímavých a inspirativních příběhů pouze deset z každé kategorie. 

Vybírali jsme opravdu dlouho a zodpovědně. Každý z příběhů nás něčím zaujal a přesvědčil o tom, že daná maminka je tou nejlepší adeptkou na to stát se Maminkou roku. O to víc nás mrzí, že letošní hlasování s sebou neslo hořkou pachuť v podobě osočování jednotlivých semifinalistek o nepravosti získaných hlasů a zpochybňování jejich příběhů. Podněty, které jsme v redakci obdrželi, jsme nechali prověřit. Žádné podvodné hlasování, ani nic podobného, se z těchto případů nepotvrdilo.

Maminka roku není primárně soutěž. Je to projekt, ve kterém chceme, aby se svými životními příběhy inspirovaly maminky navzájem. Díky zkušenostem z minulých ročníků víme, že tomu tak je. A věříme, že i letos vám budeme moc představit ty nejzajímavější. 

Za pár dní se také na webu můžete těšit na představení všech finalistek.

Více sledujte na webových stránkách projektu Maminka roku. 

VIDEO: Maminka roku 2021: Divokou kartu v kategorii Maminka hrdinka získala Dita Szymanská
VIDEO: Maminka roku 2021: Divokou kartu v kategorii Maminka blogerka dostala Lucie Paurová
VIDEO: Maminka roku 2021: Divokou kartu v kategorii Maminka podnikatelka získala Zuzana Kaščáková
Témata: Maminka roku 2021, projekt, Maminka podnikatelka, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Lucie Paurová, Hod, Minulý ročník, Příběh, Šéf, Alice Ross, Maminka, Alice Rossi, Podvod, Šéfredaktorka, Hlasování
Mohlo by vás zajímat