Maminka.czPodcasty

VIDEO: Tohle těhotenství bylo největší překvapení mého života, říká herečka Petra Hřebíčková

Tereza Víchová 16.  6.  2021
Oblíbená herečka Petra Hřebíčková se už zanedlouho dočká třetího potomka. A ve studiu časopisu Maminka nám poskytla exkluzivní rozhovor o tom, jak prožívá třetí těhotenství, zda se chystá na porod a jak se na miminko těší dva budoucí starší bráškové. Podívejte se na video nebo si poslechněte podcast.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Těhotenství bylo překvapením a krásným důkazem toho, že plánovat občas můžete, jak chcete. Ale příroda to zařídí jinak. Petra s partnerem, hercem Matějem Dadákem, si totiž řekli, že už na miminko „nemají věk”. A teď si díky znamení osudu prodlužují mládí.

„Mladší syn šel do školky a po dlouhé době jsem zažila volné dopoledne. Vzhledem k pandemii jich nebylo moc, ale záhy jsem otěhotněla. Takže volná dopoledne pro mě ještě nebudou, přijdou až po čase. Ale co je lepšího v období pandemií dělat, než v sobě nosit další život? Určitě to má smysl,” říká Petra.

Petra už si dovoluje pomalejší tempo, a když na bříško občas zapomene, miminko se ozve a zařídí „nutný” odpočinek. 

„Tohle těhotenství bylo asi největším překvapením mého života,” přiznává Petra. „Nemůžeme ještě stárnout,” směje se, když podotýká, že i její spolužačky už budou třeba mladými babičkami a ona se chystá znovu vozit kočárek.

Petra sama pochází ze tří dětí a těší se, že bude mít velkou rodinu. Budoucí starší bráchové mluví na bříško a o maminko se prý doma hezky starají. 

„Na porod se chystám úplně nejmíň ze všech těhotenství,” zamýšlí se Petra. Připravit se ale podle ní moc nedá. Předporodní kurz absolvovala jen u prvního syna.

„Přistupuji k tomu s absolutní pokorou, co má být, to bude. Člověk to hlavou nevymyslí,” uzavírá Petra. Poslechněte si celý rozhovor a prohlédněte velkou galerii, kde najdete fotky z filmu Matky. V něm hraje Petra jednu z hlavních rolí, objeví se tu i časopis Maminka a premiéra je naplánovaná na 21. června.

Pokud si chcete rozhovor s Petrou Hřebíčkovou poslechnout, zde je audioverze. Stačí kliknout na bílou šipku:

00:00:0000:00:00
VIDEO: Moderátorka Monika Leová baví Instagram. Její vtipná videa s dcerkou rozesmějí i dojmou
Manžel si děti přál, já byla trochu sobeček, přiznává novopečená maminka Patricie Pagáčová
Témata: Podcasty, Těhotenství, Porod, Video, Slavné maminky, Rozhovor, Mateřství, Miminko, herečka, Petra Hřebíčková, Herec, Monika Leová,, Premiéra, Patricie Pagáčová, Sára, překvapení, Matěj Dadák, Vid, Leová, Studium, Největší překvapení, Maminka, Gabriela Marcinková, Klik, Matka
Mohlo by vás zajímat