Maminka.czMaminka roku

VIDEO: Ty příběhy mě vždycky „sundají”. Maminka roku je má srdcovka, říká patronka Tamara Klusová. Co dalšího prozradila?

Tereza Víchová 9.  9.  2021
Je mámou tří dětí, influencerkou, vydává druhou knihu, vyzkoušela si post šéfredaktorky časopisu Maminka a poněkolikáté se ráda zhostila i role patronky ankety Maminka roku. Tamara Klusová srší energií a jak sama říká, miluje lidi. Stejně tak ale umí být sama a radí to i všem mámám. Co všechno na sebe prozradila?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tamara je s časopisem Maminka spjatá už dlouho. Na natáčení dorazila dokonce se čtyřmi dětmi, svými – Josefínou, Alfrédem a Jenovéfou – a ještě s jejich kamarádkou. A bylo vidět, že jako několikanásobná máma má péči o ně „v paži”. Byly jako myšky.

„Jsem máma tří dětí a je to jízda,” říká Tamara. Alfréd byl 4,5 měsíční mimiko, když se jí v hlavě zrodil nápad na další dítě. Připadá vám to skoro šílené?

„Když jsem zjistila, že jsem těhotná, dívala jsem se na Alfréda, jak pase koníčky a sotva drží hlavu, a říkala jsem si: Vždyť už miminko mám, jak to zvládnu?” vzpomíná Tamara. A první rok se „dvěma miminky” má podle svých slov tak nějak v mlze, kde vidí dvojkočár a minimum času na přemýšlení.

Tamara Klusová je šéfredaktorkou říjnové Maminky: Jak se téhle role zhostila a co vás čeká?

Tamara byla šéfredaktorkou říjnové Maminky a na tu se už za pár dní můžete těšit na stáncích nebo na ikiosek.cz. A je také patronkou kategorie Maminka hrdinka v našem projektu Maminka roku. Ten jde do finále a bude vrcholit 21. října, kdy se vyhlásí vítězky. Na jejich představení se můžete těšit už od příštího týdne, kdy postupně zveřejníme jejich video medailonky.

Podívejte se na video, kde na sebe Tamara mimo jiné prozradila, jak moc jí pomohlo, když mohla na pár dní „mateřsky vypnout”, a jak si užila svou roli šéfredaktorky.

Témata: Podcasty, Časopis Maminka, Slavné maminky, Rozhovor, Tamara Klusová, patronka, Šéfredaktorka, Máma, Srdcovka, Maminka, Časopis, Děti, Pat, Vid, Alfréd