Maminka.czVideo

VIDEO: Web Maminka.cz v novém kabátě: TOP obsah, informace, fotogalerie a videorozhovory

redakce redakce 2.  7.  2021
Každé miminko se obvykle rodí v bolestech. Ta odměna ale stojí za to. Představujeme vám nový web Maminka.cz. A máme z něj velkou radost, podívejte se na video, kde se o něm dozvíte víc.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sešly jsme se ve studiu, abychom se o svou radost podělily s vámi. A zpětně děkujeme všem, kdo si s „faceliftem” naší Maminky dali práci, ale jsou schovaní v pozadí.

Šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi, webeditorka Tereza Víchová a redaktorka sociálních sítí Simona Formánková nový web zhodnotily ve studiu. Prozradí, jak se takový web utváří a kdo přichází s nápady. Ukážou, jak je přehledný a kde na první pohled najdete naše hlavní projekty K tabuli půjde české školství a samozřejmě oblíbenou soutěž Maminka roku, která je v plném proudu.

Zaručíme se také, že u nás najdete vždy ověřené informace od odborníků, se kterými spolupracujeme a moc si jejich času vážíme. A zamyslíme se třeba i nad tím, že je občas těžké „nemít názor“, když řešíme nějakou ožehavou problematiku, jako je očkování dětí nebo třeba domácí porody.

Víme totiž, že každá z vás čtenářek si má názor udělat sama za sebe, my ji jen vybavíme informacemi. Mimochodem, je nás tolik, že jsme se do studia nevešly! Ale Simona Procházková a Dita Mrázková pro vás mezitím chystaly třeba článek o dětských letních táborech (Jak je to vlastně s tím testováním na covid?) nebo rozhovor o tom, jak si užívá těhotenství Gábina Soukalová.

Těšíme se, že si naši novou Maminku.cz užijete: Ať už se chcete zasmát nad vtipnými fotkami, dojmout u těch porodních, podívat se na video se zajímavou osobností, módní inspiraci pro vás i děti, nebo hledáte kvalitní informace o jakémkoliv těhotenském či rodičovském tématu.

Ať se novému webu daří a vy s ním strávíte co nejhezčí mateřské chvíle!

Témata: Podcasty, Video, Časopis Maminka, Rozhovor, Miminko, Gabriela Soukalová, Simona Formánková, Simona Procházková, Vid, Alice Rossi, Maminka, Studium, Forman, Videorozhovor, Gábina Soukalová, Kabát, Bolest, Tereza Víchová, Web, Fotogalerie