Maminka.czMaminka roku 2023

Videoblogerka Petra Broulíková: Pohled do světa maminky čtyř dětí

maminka roku vas 4.  10.  2023
Petra Broulíková, finalistka Maminky roku 2023 v kategorii Maminka blogerka, je čtyřnásobnou maminkou a o každodenní radosti i starosti velké rodiny se nebojí dělit se s ostatními na YouTube i Instagramu. Kdy začala natáčet první videa? Podívejte se na medailonek.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Na YouTube začala natáčet s narozením prvního syna. „První video, které jsem natočila a které mělo největší úspěch, bylo o mém porodu, protože v té době se až tak nemluvilo o všem možném. Povídat svůj porodní příběh veřejně bylo něco unikátního a díky tomu jsem vlastně začala mít čím dál větší a větší komunitu maminek,“ vypráví.

Petru baví natáčení různých tipů a triků pro maminky na různá témata, jako jsou třeba vaření, péče o děti, hry s dětmi. Jejím nejoblíbenějším tématem je úklid a organizace domu. Ale řeší také každodenní radosti a strasti, o které se nebojí podělit se s ostatními maminkami, aby věděly, že v tom nejsou samy.

„Natáčení se věnuje celá naše rodina. Můj manžel je naštěstí podporující a je schopný mi s hodně věcmi pomoct, třeba se střihem videí. Jedny z nejoblíbenějších vlogů, které na mém kanále najdete, jsou cestovatelské vlogy. A nejvíc mají úspěch zejména vlogy, kdy spíme s dětmi v autě a cestujeme takhle skrz celou Evropu. Tím, že máme čtyři děti, tak není úplně vždy možnost se ubytovat ve standardním hotelu, protože hotelová kapacita je často omezená jenom na klasiku dva rodiče, dvě děti. A tak jsme vymysleli kličku, jak získat možnost cestovat i s dětmi po Evropě,“ říká.

Co je Petřinou největší motivací k natáčení videí? Podívejte se na video medailonek v úvodu článku a nezapomeňte 17. října sledovat finálový galavečer. 

Klepněte pro větší obrázek
Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou Maminky blogerky
Témata: Maminka roku 2023, Rodina, Instagram, Maminka roku 2022, Maminka blogerka, Radost, Maminka, Petra Broulíková, YouTube, Evropa, Děti, Medailonek, Petřina, Blogerka