Videokurzy pro okamžik, když prcek spí

Komerční článek
19. 5. 2017
Videokurzy pro okamžik, když prcek spí
Až budu doma s dětmi na mateřské, budu mít spoustu času na sebe. Budu chodit cvičit, zdravě jíst, učit se anglicky a taky studovat dálkově vysokou školu.

Také patříte mezi maminky, které takto růžově viděly svou budoucnost s dětmi? Uteklo pár měsíců a vše se s příchodem mrňousků obrátilo vzhůru nohama.

Nemám čas někam chodit, nemám hlídání

Nemáte čas jít ani ke kadeřníkovi, natož abyste si dvakrát týdně odskočila do jazykového kurzu. Nemůžete navštěvovat zájmové kurzy, protože nemáte nikoho, kdo by vám děti pohlídal. Poznáváte se? Nezoufejte!

Studovat se dá i v posteli

Časem si zvyknete na nové povinnosti, zavedete svůj řád a najdete si prostor i pro sebe. Díky technickým vymoženostem dnes můžete studovat, aniž opustíte děti. Stačí k tomu pouze počítač a připojení na internet.  Můžete využít třeba vzácné chvíle klidu, kdy děti spí a vrhnout se na sebevzdělávání. Užitek z nových vědomostí se vám může hodit nejen v běžném životě, ale i při návratu do práce. Dnešní doba je rychlá, neustále se vše mění před očima. Buďte v obraze, učte se novým dovednostem, zdokonalujte se v tom, co už umíte. Věřte, že nabyté vědomosti zúročíte.

Kdy je nejlepší doba na zahájení studia? Třeba hned!

Ideálně, když vaše děti konečně spokojeně spí ve svých postýlkách a vy pohodlně sedíte třeba v pyžamu u notebooku nebo počítače.

Tipy na 5 videokurzů pro zaneprázdněné maminky

> Peníze pro rodiče: právní rádce pro těhotné a matky

Ať už jste před porodem či nějaký čas po porodu, určitě oceníte praktické rady personální ředitelky Ireny Tůmové. Díky kurzu zjistíte, na co máte nárok, kam se obrátit, jak si zajistit co nejvyšší příjem na mateřské či rodičovské dovolené. Zažádejte si o vše, na co máte nárok! Tyto užitečné rady dostanete zdarma.

> Naučte se konečně opravdu anglicky

Kurz na míru pro věčné začátečníky vás přesvědčí, že anglicky se dokáže naučit každý. Sám lektor je příkladem, že to jde, ačkoliv odmala slyšel, že jako dyslektik a dysgrafik nemá na jazyky talent. Jeho užitečné tipy, rady a praktické lekce z gramatiky nadchnou každého. Učební postupy Bronislava Sobotky prostě fungují. Angličtinu můžete krůček po krůčku zdolávat v tomto videokurzu zdarma.

Úvodní video kurzu angličtiny od Broni Sobotky.

> Jak úspěšně najít práci

Po skončení rodičovské dovolené se některé maminky nemají kam vrátit. Jiné se rozhodnou pro radikální krok a hledají nové zaměstnání. Rady mnoha zkušených personalistů, které v kurzu uslyšíte, podstatně zvýší naději na získání nové práce. Ať už se jedná o podobu životopisu, zdárného zdolání pohovoru či následné vyjednávání o výši platu. Také na tento videokurz nepotřebujete ani korunu, je zdarma.

> Profíkem v Excelu za 7 hodin

Triky a užitečné funkce Excelu vás naučí profesionální lektor a konzultant Pavel Lasák. Svět tabulek budete ovládat efektivněji a rychleji. Makra, grafy, klávesové zkratky: vše budete umět využít ve svůj prospěch. Mít Excel v malíčku oceníte nejen v zaměstnání, ale třeba i při vedení rodinného účetnictví.

> Základy grafiky pro negrafiky

V dnešní době se vyplatí vědět, jak zmáknout líbivou pozvánku nebo reklamní leták. Absolventi tohoto kurzu oceňují seznámení s programy a online pomocníky pro základní grafickou tvorbu. Vše srozumitelně a navíc s názornými ukázkami. Věřte, že po skončení kurzu budete na sebe pyšná. Budete mít radost z toho, co vše dokážete zvládnout.

Nepadlo vám nic do oka?

Tak si zkuste na portálu Seduo.cz vybrat jiný z 96 videokurzů. Natáčejí je pouze zkušení čeští odborníci. A v květnu tam můžete za dokončený kurz vyhrát jeden z pěti tabletů Apple iPad, hezká motivace, co? Mrkněte se, třeba tam objevíte i něco, co se bude líbit partnerovi.


Mohlo by vás zajímat
Dcera ve školce pořád pláče. Rodina mi to vyčítá
Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
Jak zvládnout dítě s ADHD a jak se děti s touto diagnózou projevují?
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Šmajdání: Kdy a jak ho řešit? A má doma dítě chodit v bačkorách?
Rozčiluje se, vzteká a odmlouvá? Takhle ho rychle zklidníte!
Jste nechutná, řekla kojící ženě cestující v letadle. Pak vznikly tyto fotky

Horoskopy

Blíženci Pro Blížence je dnes favoritem jejich práce, ve které se viditelně zlepšují. Prostě si našli cestičku,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ester, Estera, Mstislav

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu