Maminka.czAnketa

VIP anketa: Známé maminky prozradily, jaký byl nejlepší rok jejich života, svá největší přání i to, jak odpočívají

Dita Mrázková 9.  2.  2024
Na workshop Nejlepší rok vašeho života dorazily i maminky z řad známých osobností. Prozradily nám nejen to, v jakém duchu se nesl nejlepší rok jejich života, ale odtajnily také svá největší přání. Která z nich se chce koupat s delfíny a kdo chce skoncovat s večerním přejídáním?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sedm známých maminek dorazilo na workshop Nejlepší rok vašeho života, který pořádala módní návrhářka a koučka Vlaďka Kouřilová. Ta se snažila všem účastnicím předat cenné rady, jak si správně přát, jak si vytvořit svůj "mood board" a jak si užít nejlepší rok svého života. Kromě toho, že ženy obléká do krásných šatů (navrhuje pod vlastní módní značkou Moment), se jako koučka snaží, aby se ženy cítily dobře nejen na těle, ale i na duši, aby se přestaly bát dělat velká rozhodnutí, aby si více věřily a byly silnější.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: JAK V SOBĚ PROBUDIT ŽENSTVÍ

"Určitě bych chtěla udělat i workshop na téma, jak se zbavit strachů a limitů v hlavě. To je takové velké téma. Ale baví mě i téma, které na workshopu zaznělo, a to je problematika, jak si vlastně správně přát. A pak se určitě bude objevovat i téma, jak posílit sebedůvěru, jak najít větší odvahu a tvořit si život podle svých představ, jak zlepšit vztahy, jak přijmout sama sebe a nesnažit se být dokonalá," prozradila své plány návrhářka. 

Klepněte pro větší obrázek

Jaká přání nosí v hlavě VIP účastnice workshopu? Jaký byl jejich nejlepší rok života? A jak se snaží relaxovat?


Štěpánka Duchková, moderátorka

Klepněte pro větší obrázek

1. Jaký byl nejlepší rok vašeho života?

Rok 2009, kdy se nám narodila dvojčata Honzík a Adam. Sice to byl pořádný kolotoč, ale neměnila bych.

2. Máte nějaké přání, které byste si letos chtěla splnit?

Zlepšit si angličtinu, nejíst večer a hrát lépe golf.

3. Jak nejraději odpočíváte?

Při jakémkoliv sportu a taky při pěší turistice, pokud možno mimo Prahu. Nejraději na Šumavě a v Jizerských horách. A také při jakékoliv akci s partou mých nejlepších kamarádek. Na ty si najdu čas vždycky.

Témata: Děti, Slavné maminky, Mateřství, Výchova, Kariéra, Rodičovství, herečka, Anketa, Celebrity, zpěvačka, Volný čas, praha, Moderátorka, Kristýna Janáčková, Libuše Rohlíčková, Adam, tanečnice, Štěpánka Duchková, Karla Mráčková, Markéta Muzikářová, Miriam Chytilová, Regina Řandová, Vlaďka Kouřilová, Moulin Rouge, Workshop