Víte, kolik váží těhotenství?

Petra 9. 6. 2015 12:50
Musím říct, že tyhle tabulky mě v těhotenství vždycky iritovaly, protože jsem podle nich vůbec nepřibírala :-) samo že jsem přibírala víc.... Vždycky jsem děsně zvracela, takže ze začátku jsem teda hubla, ale pak to naskočilo o to víc. Během prvních dvou těhotenství jsem přibrala shodně 15kg a díky kojení jsem byla na původní váze pokaždé po 3 měsících od porodu bez sebemenšího přičinění. Při posledním těhotenství jsem nabrala 23kg, z čehož jsem byla naprosto nešťastná a nechápala - celé těhotenství mi bylo špatně a nemohla jsem skoro jíst, přesto váha takhle letěla. Články o tom, kolik je normální přibrat, mě uvrhávaly do těžké deprese <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> Ale třeba uklidním podobně "postižené" - teď má synek 10 měsíců a jupí, mám už o kilo míň než před otěhotněním! Tentokrát to teda nešlo samo, musela jsem postupně přidat cvičení a trochu víc přemýšlet nad stravou, ale rozhodně jsem nedržela žádné divoké diety - ještě kojím. A cvičila jsem nejdřív podle videa pro matky po porodu.
Lucka 8. 7. 2015 09:32
Já přibrala taky 23kg. Po 3 měsících jsem měla 20kg dole a mezi 11.-14. měsícem dalších 6kg. Bez cvičení a diet. Pravda bylo to mé první těhotensví a těch 6 kg jsem zhubla co se ta moje malá čertice naučila rychle lozit a pak chodit :D
Michaela 30. 6. 2016 17:17
Ja pribrala pri prvnim tehotenstvi 30 kilo.. Kdyz jsem zjistila, ze mi praskla voda a uz jsem odchazela do porodnice, tak mi to nedalo a postavila jsem se na vahu a ukazala 100.2, coz me naprosto zdesilo.. A po roce a dvou mesicich jsem mela 51.. takze o 20 kilo min nez na zacatku, ale to jsem musela makat, no.. Ale me to zacalo nejak bavit, takze to nebylo zadny muceni :-D ted jsem zase tehotna a dost pribiram.. Uz mam 62 a jsem 23+4 teprve.. Takze celkem sila.. Ale snazim se uklidnovat tim, ze stale nejsem ani na vaze, na ktere jsem byla, kdyz jsem otehotnela poprve :-D a ze to zase urcite shodim, protoze ta posilka mi vazne chybi a behani taky :-)
Lucka 7. 6. 2017 15:22
Já při 1. těhotenství přibrala cca 25kg. Poprvé jsem se dostala na ,,svou váhu,, bez pohybu a diet po roce a půl. Chvíli na to jsem po 2. otěhotněla (výchozí váha stejná) a přibrala jsem opět cca 25kg. Zpět na svou váhu jsem se dostala za půl roku. Tentokrát jsem se dala na cvičení a zdravou stravu. Až když jsem se dostala na svou váhu tak jsem si najednou uvědomila, že takové hubnutí není asi pro kojené miminko ideální a skoro jsem přestala. Na své váze jsem opět zachvilku otěhotněla šok :-D Výchozí váha zas stejná ale budu se snažit aby koncová byla o dost nižší 8-P
Paja 14. 10. 2017 18:59
Tak ja budu rada když dám těch 9 kg. Zatim jsem v 37 tt a pribrala jsem 6,7 kg. Tak si myslím, že spíš budu na 8 kg. A to jsem ani jednou nezvracela.
Brebruška 8. 11. 2017 14:07
Já taky ani jednou nezvracela, 2tt jsem přenášela a měla jsem nahoře taky jen 8 kg, z porodnice jsem odcházela se 4 kg dole, mimi mělo 3,1 Kg.
6

Horoskopy

Váhy Jste plní elánu a touhy po zdokonalování. Zajímají vás nové postupy, zajímavá řešení a různé užitečné…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Viola, Violeta, UrbanRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu