Maminka.czStardance

Všechny slavné maminky napříč soutěží StarDance: Která z nich se protančila nejdále?

Andrea Machajdíková 12.  12.  2023
Dvanáctá řada populární taneční soutěže StarDance míří do finále. Jak úspěšné byly ve všech ročnících slavné maminky a jak staré byly jejich děti v době soutěže?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mahulena Bočanová (56)

V prvním ročníku StarDance, který se vysílal v roce 2006, se protančila do šestého kola herečka Mahulena Bočanová. A možná by to s tanečním partnerem Jaroslavem Kunešem dotáhla i dál, kdyby nemuseli kvůli jeho zranění ze soutěže odstoupit. Herečka má dceru Márinku, která trpí autismem. V době hereččina působení v soutěži jí bylo pět let. 

Jolana Voldánová (54)

Ve stejném ročníku tančila i televizní moderátorka Jolana Voldánová, která s tanečním partnerem Janem Tománkem vypadla o kolo dříve než Mahulena Bočanová. Moderátorka má dvě vlastní děti: syna Vojtu, kterému bylo v době natáčení šest let, a Kačenku, které byl tehdy pouhý rok. 

VIDEO: 4 NEJ z letošní StarDance podle designéra kostýmů

Tatiana Dyková (45)

Populární herečka soutěžila v druhém ročníku StarDance, tedy v roce 2007. S tanečním partnerem Petrem Čadkem se probojovala až do velkého finále, kde je nakonec porazil akrobatický lyžař Aleš Valenta s partnerkou Ivou Šisl Langerovou. Během soutěže byly jejímu prvnímu synovi Františkovi dva roky. 

Tanečník a čerstvý tatínek Dominik Vodička: Čtyřikrát za den doma brečím štěstím, být tátou je něco neuvěřitelného...

Monika Žídková (46)

Druhého ročníku se zúčastnila také Miss České republiky a Miss Europe 1995 Monika Žídková, která musela po autonehodě svého tanečního partnera Jana Halíře ze soutěže ve čtvrtém kole odstoupit. Monika má dvě děti, dceři Nikole bylo v době StarDance šest let a synovi Davidovi dva roky. 

Lenka Filipová (69)

Ve stejném ročníku si také zatančila zpěvačka Lenka Filipová, jejíž dceři Lence, která dnes pod pseudonymem Lenny ovládá hudební žebříčky, bylo tehdy čtrnáct let. Zpěvačka tehdy s tanečním partnerem Michaelem Petrem vypadla už ve třetím kole. 

Dana Batulková (65)

Ve třetím ročníku, který se konal v roce 2008, si zatančila herečka Dana Batulková, která spolu se svým tanečníkem Janem Onderem celý ročník vyhrála. Její jediné dceři Marianě, která je dnes oblíbenou influencerkou, bylo tehdy čtrnáct let. Syn Jakub už byl dospělý. 

Veronika Žilková (62)

Ve čtvrtém ročníku, který se konal v roce 2010, byla jedinou maminkou herečka Veronika Žilková. Dceři Kordule bylo tehdy pět let, synovi Vincentovi třináct. Dcera Agáta a syn Cyril byli už dospělí. Veronika s tanečníkem Markem Dědíkem vypadla v tomto ročníku jako první pár hned v druhém kole. V prvním kole totiž podle pravidel soutěž nikdo neopouští. 

Marek Dědík ze StarDance: Otec u porodu, to by měla být povinnost. Já zažil jen jeden a moc mě to mrzí

Dana Morávková (52)

V páté řadě si zatančila oblíbená herečka Dana Morávková, která se s partnerem Jiřím Heinem probojovala do pátého kola. V roce 2012, kdy soutěž probíhala, bylo jejímu synovi Petrovi čtrnáct let. 

Šárka Kašpárková (52)

V roce 2013 se vysílala již šestá řada oblíbené taneční soutěže, ve které předvedla své schopnosti trojskokanka Šárka Kašpárková. Dceři Tereze bylo tehdy dvanáct let. Šárka spolu s tanečníkem Janem Tománkem vypadla ve čtvrtém kole. 

Jitka Schneiderová (50)

Sedmá řada se konala s dvouletým odstupem, tedy v roce 2015. Jednou z účastnic byla herečka Jitka Schneiderová, která se po boku Marka Dědíka probojovala až do finále. Tam je porazila herečka a bloggerka Marie Doležalová s tanečníkem Markem Zelinkou. Dceři Sofii Anně bylo tehdy devět let. 

Leona Machálková (56)

O slavné maminky v sedmé sérii nebyla nouze. Další účastnicí byla zpěvačka Leona Machálková, která se s tanečníkem Michalem Necpálem probojovala do šestého kola. Synovi Arturovi bylo tehdy dvanáct let. 

VIDEO: Andrea Sestini Hlaváčková: Po roce a půl na dětském hřišti jsem do StarDance utekla ráda

Lucie Dvořáková (45)

Trojici tančících maminek pak doplnila ještě Lucie Dvořáková alias DJ Lucca, která ovšem soutěž se svým tanečníkem Michalem Kurtišem opustila jako první. Staršímu synovi Michalovi bylo v období soutěže pět let, mladšímu Františkovi dva roky. 

Olga Šípková (54)

Osmá řada taneční soutěže StarDance se konala v roce 2016. Jedinou maminkou ze všech soutěžících byla sportovkyně Olga Šípková, která v té době měla dvanáctiletou dceru Adélu a dospělého syna Michala. S tanečníkem Markem Dědíkem vypadla ve čtvrtém kole. 

Radka Třeštíková (42)

V deváté sérii si žádná slavná maminka nezatančila. Až v té desáté, která se konala v roce 2019, se objevily hned dvě. Jednou z nich byla spisovatelka Radka Třeštíková, která s tanečním partnerem Tomášem Vořechovským vypadla v pátém kole. Synovi Jonatánovi byly tehdy čtyři roky a dceři Ele šest. 

Nora Fridrichová (46)

Druhou maminkou v desáté řadě byla moderátorka a novinářka Nora Fridrichová, která soutěž spolu s tanečníkem Janem Kohoutem opustila jako první. Dceři Dianě bylo v době soutěže sedm let a mladší Marianě čtyři roky. 

Zpěvačka Tereza Černochová: Moje dcera je největší fanynkou StarDance

Tereza Černochová (40)

V jedenácté řadě StarDance tančily hned čtyři slavné maminky. Jednou z nich byla zpěvačka Tereza Černochová, která se s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou probojovala až do osmého kola. Její jediné dceři Lauře bylo v té době šest let. 

Andrea Sestini Hlaváčková (37)

Mezi soutěžícími nechyběla ani tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, která s tanečníkem Michalem Necpálem soutěž opustila v šestém kole. V té době měla dvouletou dceru Isabelle. 

Marika Šoposká (34)

Další účastnicí byla herečka Marika Šoposká, která s tanečníkem Robinem Ondráčkem opustila soutěž v pátém kole. Během vysílání jedenácté řady měla dvouletého syna Vincenta a šestiletého Benedikta. 

Simona Babčáková (50)

Čtveřici slavných maminek v této řadě StarDance uzavírá herečka Simona Babčáková, která musela soutěž opustit už ve třetím kole ze zdravotních důvodů. S tanečníkem Martinem Prágrem jim tehdy zlomila vaz pandemie covidu. Synovi Albertovi už bylo v době soutěže šestnáct let a dceři Josefíně deset. 

Iva Kubelková (46)

V letošní řadě si zatančila jen jedna maminka, a to modelka a moderátorka Iva Kubelková, která spolu s Martinem Prágrem opustila soutěž před branami finále v devátém kole. Iva má dvě dcery, starší Natálii je už devatenáct let, mladší Karolíně čtrnáct let. 

VIDEO: Iva Kubelková a Martin Prágr po vyřazení ze Stardance: Co řekli?

Témata: Slavné maminky, Celebrity, Dcera, herečka, Soutěže, tanec, Ela, Marika Šoposká, Isabella, Vojta, Vincent, Mahulena Bočanová, Marie Doležalová, Leona Machálková, Josefína, Dominik Vodička, Stardance, tanečník, Iva Kubelková, Jitka Schneiderová, tanečnice, František, Marek Dědík, andrea sestini hlaváčková, Veronika Žilková