Vstupte do říše pohádek s Galerií Harfa

Navštivte Galerii Harfa a prožijte předvánoční čas ve společnosti oblíbených dětských hrdinů. Až do 8. ledna 2017 můžete zhlédnout unikátní výstavu kostýmů, kulis a rekvizit z nejoblíbenějších českých pohádek a užít si mnoho zábavy v rámci bohatého doprovodného programu.
Komerční článek
7. 12. 2016
Vstupte do říše pohádek s Galerií Harfa

Vytvořte si tu pravou vánoční atmosféru a vydejte se s celou rodinou do říše snů a fantazie. Obchodní centrum Galerie Harfa připravilo pro své návštěvníky ojedinělou akci s názvem Pohádkové Vánoce v Harfě. Brány expozice jsou otevřeny každý všední den od 12:00 do 19:00, o víkendu pak od 11:00 až do 20:00. Nenechte si proto ujít tuto výjimečnou událost!

Výstava, která vznikla ve spolupráci se Studiem Barrandov, je tvořena nejen původními kostýmy, ale také scenériemi známých českých pohádek. Děti se tak rázem ocitnou v zámecké komnatě, důkladně prozkoumají dekorace mlýna Máchalových a dozajista je zaujme i tajemné prostředí pekla. Za odměnu se mohou posadit na královský trůn a odnést si domů milou vzpomínku ve formě fotografie.

Klepněte pro větší obrázek

Pouze v Galerii Harfa se můžete stát součástí oblíbených příběhů, jakými jsou S čerty nejsou žerty, Nejkrásnější hádanka, Princ a Večernice, Jak se budí princezny, Ať žijí duchové, Obušku z pytle ven nebo Hrátky s čertem. Zároveň máte možnost si zblízka prohlédnout půvabné a nezapomenutelné kostýmy, ve kterých hrály české herecké hvězdy, například Libuše Šafránková, Alena Vránová, Rudolf Hrušínský, Radoslav Brzobohatý, Jiří Sovák a mnoho dalších.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě exponátů, které nikde jinde neuvidíte, je připraven i zábavný doprovodný program, který probíhá vždy o víkendu. Děti společně se svými rodiči se mohou těšit nejen na sledování pohádek, ale také mohou řešit zapeklité kvízy. Pro vaše ratolesti jsou přichystány i atraktivní workshopy, během nichž se například mohou zblízka seznámit s náročnou a zajímavou prací filmových maskérů. Do dávných časů je přenese ukázka předení na kolovrátku. Chybět nebudou ani zajímavé hry o ceny, edukační projekty nebo autogramiády pohádkových herců.

Klepněte pro větší obrázek

Děti do 3 let mají vstup zdarma, děti od 3 do 18 let zaplatí 30 korun a vstupenka pro dospělé vyjde na 60 korun. Kdo nedorazí, bude jistě litovat! Proto neváhejte a již dnes si naplánujte svou cestu do říše pohádek v Galerii Harfa.

Více info naleznete na www.galerieharfa.czMohlo by vás zajímat
Můžete po císaři rodit přirozeně? Ano, ale tohle musíte vědět...
Dítě po čtyřicítce není tabu. Které slavné maminky rodily v pozdějším věku?
Jak využít bylinky ve svůj prospěch? Ty správné pomůžou na nachlazení i migrény
Nejkrásnější jarní a velikonoční věnce. Návod, jak je vyrobit

Video

Rajskou omáčku milují děti i dospělí. Tento recept zvládne každý

Horoskopy

Lev Skutečnost, že konečně nastal první jarní den, je určitě důvod k oslavě. Budete-li chtít překvapit…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Leona, Leontýna, LeontinaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu