Maminka.czGalerie

GALERIE: Děti, které vypadají jako světové celebrity zamlada. Ta podoba je neskutečná!

Simona Formánková 17.  3.  2024
To je celá maminka! Ten má nosánek po tatínkovi! Jako by babičce z oka vypadl! Ano, těchto vět nebyl ušetřen snad nikdo z nás. My vám však přinášíme galerii těch dětí, které svým vzhledem vzbudily v rodině určité pochybnosti. Až nápadně se totiž podobají světovým celebritám.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jakmile přijde na svět nový člen rodiny, bývá nutně podroben analýze, "komu je nejvíce podobný?". Existují různé teorie, které tvrdí, že prvorozené dcery jsou podobné spíše otcům a synové matkám. Faktem je, že vzhled dítěte se časem velmi mění. Hlavně během prvního roku života. Podobu s rodiči ovlivňuje také fakt, že vývoj mimických svalů je u dětí závislý na grimasách jejich rodičů. 

Genetika je ovšem mocná čarodějka, proto není podoba potomka vždy tak jasně předvídatelná. Mnohdy si navíc stejně každý najde přesně tu, kterou by tam rád viděl. My jsme si pro vás přichystali galerii těch dětí, které ale všem "analytikům" v rodině vzaly vítr z plachet. Nepodobají se totiž ani mámě, ani tátovi a už vůbec ne babičce z třetího kolene. Jsou až nápadně podobné světově známým celebritám! Poznáte kterým?

VIDEO: Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah. Věřili byste tomu?

Témata: Rodina, Slavní tatínci, Galerie, Rodičovství, Celebrity, tatínek, Babička, Fotografie, Podoba, Grimasa, Oko, Věta, Oka, Gal, Maminka, Děti