Maminka.czGalerie

Tyhle reakce tatínků vás rozesmějí! Jak vypadají těsně po narození svého potomka?

Simona Formánková 21.  3.  2024
Porod – to jsou především intimní okamžiky mezi matkou a dítětem. Fotky, které najdete ve fotogalerii, se ale zaměřují na tatínky. Podívejte se na snímky, které dokazují, že zdravotníci jsou někdy svědky nejen dojemných, ale také velice úsměvných momentů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Říkáte si, že při porodu musíte být silná a příchod vašeho potomka na svět si vychutnat při maximálním vědomí? Ano, je to moment, který je jedinečný a neopakovatelný. Takto si ho chce pamatovat jistě i nastávající tatínek. Jenže možná právě kvůli tomu, jak emotivní chvíle to je, se jen stěží dá připravit na všechno. Adrenalin, pláč, mdloby a nekonečné dojetí – i to prožívají muži, kteří se rozhodnou být svědky zrození svého syna nebo dcery.

VIDEO: Podívejte se na tatínka, který si porod opravdu užil!

Ano, zatímco maminky musí během porodu snášet často i kruté bolesti, tatínkové mají pocit, že jim vyskočí srdce z těla.  Ale stojí to za to! Moment, když uslyší úplně první pláč svého dítěte, je naprosto jedinečný. Novopečení rodiče slzí štěstím a svého malého miláčka opatrně svírají v náručí. Ne každý to zvládne ustát se ctí, a někdo to dokonce ani neustojí. Podívejte se na ty nejpovedenější a nejúsměvnější reakce tatínků při porodu.

Kdo jsem? Kde jsem? Co TO JE?

Klepněte pro větší obrázek

Chlapi vydrží všechno! Nebo...

Klepněte pro větší obrázek

Co to je, pane doktore?

Klepněte pro větší obrázek

Více fotografií tatínků najdete v naší fotogalerii.

Témata: Porod, Galerie, Mateřství, zábava, tatínek, Otec u porodu, Otcové, Svědek, Reakce, Zář, Zdravotníci, Narození, Děti, Moment, Potomek, Fotogalerie