Maminka.czGalerie

Nákupy s dětmi: Úsměvné "schovky", chaos a znuděné výrazy. Pobavte se nad vtipnými fotkami

Simona Formánková 14.  3.  2024
Marně přemýšlíte nad tím, co by na nákupech s dětmi mohlo být tak šílené a náročné? Pak jste tuto disciplínu asi ještě nikdy neabsolvovali! Podívejte se do galerie na realitu, kterou musí rodiče podstupovat, pokud se rozhodnou vzít na nákupy i své nezbedné ratolesti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Už jdem? Až to zaplatíš, tak půjdem? Můžu si to koupit? A tohle taky? – To je jen krátký výčet z mnoha otázek, kterým se při nákupech s dětmi pravděpodobně nevyhnete. Mohou být vyspané do růžova, ale jakmile se za vámi zavřou dveře některého z nákupních center, všechno je jinak. 

Rázem na ně padne únava, začnou je bolet nohy a z vašeho celkem poklidného děťátka se stává nezvladatelný a dokonale znuděný tvor. Který je, k vaší velké smůle, ostatním nepřehlédnutelný. 

V zoufalé snaze se zachránit před nutným zlem, což pro děti nakupování většinou je, se v jejich očích mění nákupní plocha v obří hřiště neomezených možností. Však uznejte sami – prosklené vitríny, nákupní vozíky, mnoho neprozkoumaných nových věcí, stojany s oblečením... To všechno může být součástí zábavy. A o tom, že to tak v některých případech opravdu bývá, se můžete přesvědčit v naší galerii. 

Video: Ach, ti tatínci: Když má maminka volno

Témata: Děti, Galerie, Rodičovství, Výchova, Rodiče, Nákupy, Výraz, Fotka, Chaos, Krátký, Nakupování, Nákupní centrum, Realita, Schovka, Nákup, Ratolest