Maminka.czČasopis Maminka

Vychází nová Maminka s výzvou: Chci rodit po svém!

, Časopis Maminka
16. 1. 2020
Vychází nová Maminka s výzvou: Chci rodit po svém!
Právě vychází únorová Maminka, se kterou zároveň startuje celoroční projekt nazvaný Chci si rodit po svém! Protože každá žena by měla rodit tak, jak a kde se sama rozhodne, pokud má fyziologické těhotenství. Patronkami projektu jsou herečky Marie Doležalová (32) a Aneta Krejčíková (28), se kterými tu najdete velký rozhovor.
„Intuice je v mateřství nadevše. Ale uvěřit jí pod tlakem okolí je někdy strašně těžké,“ shodují se herečky a kamarádky Marie Doležalová a Aneta Krejčíková. Jak se po svých zkušenostech s prvním porodem připravují na ten druhý, který je za pár měsíců čeká? A co pro ně konkrétně znamená „rodit si po svém“, tak, jak si samy přejí? To prozradily ve velkém rozhovoru pro Maminku. 
 

„Jsme přesvědčené, že by se každá maminka měla svobodně rozhodnout, jak chce své miminko porodit. A to nejen kvůli tomu, že věříme, že psychika ovlivňuje rychlost a průběh porodu, ale také, že porodem všechno začíná,“ vysvětlila šéfredaktorka Maminky Alice Rossi, která se spolu s herečkami oficiálně připojila k projektu Chci rodit po svém! Na důkaz toho připojila ke své profilové fotce na sociálních sítích logo projektu a říká: „Budu ráda, když tak učiníte též!“ Logo najdete na naší facebookové stránce úplně nahoře. 

 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Už zítra vychází nové číslo našeho časopisu. A zase je nabité zajímavými články. Těhotné určitě zaujme článek o těhotenské vybavicce, o tom, jak se na celý příběh těhotenství připravit nebo co zdravého si uvařit k večeři. Nechybí články o tejpovani břicha, o tom, jak funguje kůže na kůži, jak to udělat, aby vaše ratolest milovala zdravá jídla a další články, které posunou vás pohled na mateřství. V tomto čísle navíc zahajujeme celoroční projekt "Chci si rodit po svém", který podpořila naše hvězdy titulní strany @dolezalova.marie a @krejcikova.aneta #fototitulnistrany @vladokniz #make-up @ivadaviesmakeup @panasonica #styling @kristyna_vocu Zítra kupujte na stánku nebo na kiosek.cz @casopismaminka #newissue #flatlay #porod #materstvi #tehotenstvi #rodicovstvi

Příspěvek sdílený Maminka (@casopismaminka),

 
Kromě velkého rozhovoru a tématu najdete v časopise článek o těhotenské výbavičce, o tom, jak se na celý příběh těhotenství připravit nebo co zdravého si uvařit k večeři. Nechybí články o tejpování břicha, o tom, jak funguje kůže na kůži, jak to udělat, aby vaše ratolest milovala zdravá jídla, a další články, které posunou váš pohled na mateřství. 
 
Únorové vydání Maminky nebo předplatné s dárkem kupujte na www.ikiosek.cz/maminka
 
 
 
 
 
 
Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Marie Doležalová, Velký rozhovor, Krejčíková, Herečka, Patronka, Maminka, Aneta Krejčíková, Maminka Alice Rossi

Mohlo by vás zajímat
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Nechali se vyfotit s mrtvým miminkem. Potřebovali jsme se rozloučit, říkají
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit

Horoskopy

Býk Už delší dobu se vám honí plány k uskutečnění změny designu domácnosti. Teď jsou nápady v období…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Svatopluk, Svatobor, Alfréda

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné