Maminka.czSluníčko

Vychází říjnové Sluníčko se strašidelnými samolepkami

sim 4.  10.  2021
Podzim je v plném proudu a Sluníčko přichází se strašidelným vydáním. Hned na obálce děti najdou dva aršíky se 45 autorskými samolepkami, se kterými zažijí spoustu legrace. Uvnitř na ně čeká písnička o Ježkovi kamarádovi, křížovka i prosvětlovačka a spousta dalších zábavných úkolů.

Samolepky prckové prostě milují, s těmi ze Sluníčka zároveň také potrénují jemnou motoriku, postřeh a rozjedou fantazii na plné obrátky! Se samolepkami z prvního aršíku si mohou vylepit vlastní příběh o ustrašeném strašidýlku Bojánkovi. Na druhém aršíku pak najdou samolepky Ufa a Ňufa v kostýmech, které budou dolepovat do strašidelného zámku a hledat jejich správné stíny.

Písničky a pohádky na YouTube kanálu Sluníčka

Chytlavou písničku o roztomilém bodlináčovi máme připravenou s notami a textem. Nechybí ani QR kód, přes který si ji společně pustíte buď v nazpívané variantě, nebo pouze coby doprovodnou melodii, se kterou si děti mohou zpívat, až budou umět slova. Spolu s dalšími písničkami ji naleznete na YouTube kanálu časopisu Sluníčko https://www.youtube.com/channel/UC32WIrTGyO5XsgGCAOShsEQ

Budeme rádi, když se stanete našimi pravidelnými odběrateli, protože pro vás máme kromě písniček nachystané i první podcasty s pohádkami, které budou postupně přibývat.

Sluníčková encyklopedie: Proč je důležité si čistit zoubky?

Bezva vystřihovánky i pátrání pomocí světýlka

V aktuálním vydání najdou ti nejmenší vedle pravidelných rubrik také rýmované hádanky, malované čtení, křížovku s plody z lesa i zahrádky. Těšit se můžou dále na prosvětlovačku, ve které budou pátrat pomocí světla z baterky nebo lampičky po schovaných předmětech. V neposlední řadě je čeká hned několik bezva vystřihovánek – strašidelné škrabošky, girlanda s veverkou Čiperkou a také ježeček Jarda, kterého zazimují do listí, a mohou se tím zapojit do soutěže o kreativní sadu s dinosaury od Albi v hodnotě 399 korun.

Říjnové Sluníčko koupíte v trafikách nebo s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz/slunicko

Témata: Sluníčko, Tvoření, Předškolák, Halloween, Plný proud, Ježek, YouTube, Pohádka, Písnička, Jarda, Ufa, Křížovka, Samolepka, Spousta legrace
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
kog Blesk pro ženy
Po porodu
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři
kog
Vaše příběhy
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
redakce
Galerie
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky