Vychází Speciál Mateřídouška 2021: Únikovky pro děti

sim 10.  6.  2021
Ve speciálu oblíbeného časopisu malých školáků najdou děti mimo jiné rovných sedm origami sběratelských knížeček s únikovou hrou. Každá je na jiné téma. Děti se mohou těšit na útěk z hradu Kýblštejna, v časovém limitu se budou muset dostat z lesa ven, čeká na ně mimo jiné strašidelný dům i útěk z robodomu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Další sběratelské knížečky pak děti od září najdou v jednotlivých vydáních časopisu Mateřídouška. Mohou tak jednoduše na speciál Mateřídoušky navázat a postupně rozšiřovat svou sběratelskou edici únikovek.

Kromě sběratelských knížeček obsahuje speciál Mateřídoušky jednu hlavní a výherní únikovou hru. Na 32 stranách děti zavítají do zoologické zahrady za zvířaty, kde uvízly i hlavní postavy velké únikovky: Klárka a Tobiáš. V jednotlivých výbězích si na ně zvířátka připravila spoustu hravého luštění. Pokud budou děti v luštění úspěšné, rozklíčují nakonec kód k únikovému východu a dostanou se ze zoologické zahrady ven.

Speciál Mateřídoušky vychází na pevném kartonu, má 68 stran a stojí 89 Kč.   

Kupujte v trafikách nebo s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz

Témata: Děti, Mateřídouška, Školák, Hry pro děti, Knížečka, Útěk, Speciál, Mater, Časový limit, Les, Origami, Tobiáš, Časopis, Zoologická zahrada, Úniková hra
Mohlo by vás zajímat