Maminka.czSlavní tatínci

Výchova podle slavných otců: Známý tenista, oblíbený komik či hollywoodští idolové. Jací jsou tátové?

Dita Mrázková 19.  11.  2023
Šest otců a několik desítek dětí. Přijde vám to nějak moc? Však také někteří z nich jsou táty skutečně ostřílenými! Jak přistupují k výchově svých potomků? Kdo se s tím nemaže, a kdo naopak rád přenechá všechno své ženě?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Novak Djokovič

Jeden z nejúspěšnějších tenistů všech dob vychovává se svou ženou Jelenou syna Stefana (9) a dceru Taru (6).

Klepněte pro větší obrázek

Novak je hrdý táta, který své děti nazývá anděly a říká, že se od nich hodně učí. 
"Mám privilegium být otcem úžasných dětí, takže se snažím čerpat z té jejich energie a pohánět své vnitřní dítě, protože mám tendenci na něj hodně zapomínat. Někdy bereme život hodně vážně, a to není dobře," řekl několikanásobný grandslamový šampion na tiskové konferenci před rokem.

A jak moc se slavný sportovec podílí na výchově? "Nenutím své děti, aby hrály tenis, tak jako někteří kolegové," nechal se slyšet. Syn Stefan, který je podle slov svého táty skvělý atlet, se ale evidentně potatil a sám se rozhodl, že bude hrát tenis.

Dcerku Taru prý zase zajímá balet a gymnastika. "Kdykoliv se na mě podívá, jsem odzbrojen! Její pohled je ten nejkrásnější, jaký jsem kdy v životě viděl," řekl na adresu své dcery. Zdá se tedy, že Novak dává svým dětem nejen hodně lásky, ale také prostor pro rozvíjení jejich zálib i talentu.

VIDEO: ACH, TI TATÍNCI: NAŠI SUPERTÁTOVÉ

Témata: Slavní rodiče, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Výchova, Slavné páry, Instagram, Robert De Niro, Děti slavných, Syn, Dcera, Herec, tatínek, Celebrity, mateřská láska, Otcové, ikona, Hollywood, když hlídá tatínek, idol, sportovec, Dwayne Johnson, Moderátor, Sadie Frost, Jude Law