Maminka.czPrezentace klienta

Vydejte se s rodinnou na podzimní pobyt do Harrachova v Krkonoších

Reklama 20.  9.  2022
Překrásná příroda, čistý horský vzduch, lesy plné hub, Mumlavské vodopády, výlety na hřebeny Krkonoš a po návratu vyhřátá sauna, whirpool, thajská masáž a výborné jídlo. To vše, a mnohem víc vás čeká v Pytloun Wellness Hotelu Harrachov v horském středisku rozkládajícím se pod Čertovou horou v údolí říčky Mumlavy v západním cípu Krkonoš téměř u hranic s Polskem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** nabízí kvalitní ubytování s bohatou škálou služeb v krásné přírodě Krkonoš. Hotel je ideálním východiskem pro horskou turistiku a cykloturistiku. Díky poloze v klidné lokalitě a příjemné atmosféře poskytuje ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. V těsné blízkosti hotelu vede Včelí naučná stezka a také turistická stezka k Mumlavským vodopádům.

Pro páry a rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Větší skupiny mohou využít čtyřlůžkové pokoje či apartmány s kuchyňským koutem pro 6-10 osob. Většina pokojů má balkon s příjemným venkovním posezením a výhledem na severní svah Čertovy hory. Hotel je přátelský nejen k dětem, ale i k domácím mazlíčkům, takže svého čtyřnohého přítele vezměte do Krkonoš klidně sebou.

Komfortní wellness centrum Luxury Mountain Spa je situováno v 5. patře hotelu a nabízí nádherný výhled na Čertovu horu a do korun okolních stromů. Pro návštěvníky je připravena sauna a venkovní vířivka. Wellness centrum nabízí i dvě masérny pro individuální i párové masáže.

Klepněte pro větší obrázek

Součástí hotelu je také restaurace, kavárna, herna, hotelový bar, herna pro děti a školicí místnost pro 150 osob, kterou lze využít pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety, koktejly, reklamní akce podniků a institucí či obchodní jednání. Svou vybaveností je hotel vhodný také k pořádání teambuildingových a školicích akcí.

Co dělat a vidět v Harrachově?

Vydejte se na procházku k nedalekým romantickým Mumlavským vodopádům, kterou hravě zvládnou i menší děti, které si mohou výlet zpestřit absolvováním tzv. Liščí stezky. Voda zde padá v kaskádách z výšky 10 metrů a přímo u vodopádů se můžete i občerstvit. Klasikou pro rodiny s většími dětmi je pěší túra či cyklovýlet na horskou boudu Dvoračky a dále na hřebeny Krkonoš, k prameni Labe, na Labskou a Voseckou boudu. Pro méně zdatné je vhodný pěší či cyklo-výlet z Harrachova do polského Orle, nebo lanovkou na Černou horu. U dolní stanice čeká děti Dětský park s obří trampolínou a dalšími atrakcemi.

Harrachov je pověstný svou sklářskou výrobou, exkurzi v Harrachovské sklárně z 18. století spojte s návštěvou minipivovaru Novosad, kde si můžete dát kromě výtečného piva také oběd v pivovarské restauraci nebo s relaxací ve zdejších pivních lázních. Pro milovníky adrenalinu je povinností zdejší Bobová dráha. Sjeďte si kilometr dlouhou dráhu se 17 zatáčkami, dvěma nadzemními kříženími a 38metrovým převýšením. Při večerních jízdách je osvětlena celá dráha i vlek. Ve Vertical Parku Harrachov na vás a vaše děti čeká obří houpačka, bungee trampolína, horolezecká stěna, a půjčovna koloběžek a čtyřkolek. V případě nepřízně počasí navštivte Hornické muzeum Harrachov, kde na vás čeká prohlídková štola dlouhá zhruba 1000 m, trasa vedená typickým prostředím rudného dolu je vysypána štěrkovou drtí a osvětlena. Při vstupu do štoly dostanete ochrannou přilbu, takže si budete připadat jako opravdový horník. V žulovém stavení zvaném Šindelka se seznámíte s přírodou Krkonošského národního parku – od 19. století se tu vyráběla šindelová střešní krytina a prohlédnout si tu můžete mimo jiné expozici o lesnictví a myslivectví a děti nadchne celkem 32 vycpaných zvířat.

Hotel si pro své hosty přichystal několik speciálních nabídek:

  • denně bezplatný vstup do Luxury Mountain Spa, 30 min. v čase pro veřejnost (8:00 - 15:00 hod), rezervace časů předem nutná,
  • tapas (malé občerstvení) v lobby baru pro ubytované hosty denně zdarma (od 14:00 – 16:00 hod),
  • welcome drink při příjezdu zdarma,
  • čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma,
  • volný vstup do herny (biliard, šipky, stolní tenis, dětská herna),
  • Harrachov card – slevová karta na atrakce v okolí,
  • při registraci do věrnostního programu "PYTLOUN FAMILY" na Vás čekají další skvělé nabídky a bonusy.

www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz

Témata: Prezentace klienta, Cestování
Mohlo by vás zajímat
Herečka Taňa Pauhoufová se stala maminkou! Radostnou novinu oznámila fotografií po porodu a lakonickým "MILUJI"
Mrázková Dita
Slavné maminky
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Nejkrásnější dvojčata světa vydělávají ve 12 letech miliony! Pohádkový příběh, nebo vypočítavost matky?
Formánková Simona
Galerie
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Rýmovník posiluje imunitu, pomáhá při rýmě, nachlazení i kožních problémech. Co všechno s ním můžete podniknout?
Procházková Simona
Zdraví
Máma celebrita - otec neznámý. Které známé herečky se rozhodly vychovávat děti bez partnera?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova