Maminka.czMaminka roku 2021

Vyhlášení Maminky roku 2021: Míša Tomešová se ztratila i s obálkou se jménem vítězky

Simona Procházková 28.  10.  2021
Slavnostní galavečer Maminky roku 2021 byl plný nečekaných překvapení. Jak to bylo s vyhlášením vítězky v kategorii Maminka blogerka? Málem nebyla vůbec vyhlášena! A to kvůli ztracené obálce, ve které se skrývalo jméno vítězky.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Cenu přichází vyhlásit Míša Tomešová," zahlásil moderátor Tomáš Klus. V sále nastal potlesk. Ale Míša nikde. V publiku se všichni začali rozhlížet. Kde je Míša? Zapomněla? Ztratila se? Nakonec jí reportér Petr Mokroň alias herec Justin Svoboda objevil v pokoji 301, kde hledala obálku se jménem vítězky.

Na tuhle část večera přišlo množství dotazů: "Bylo to nahrané?"

Projekt Maminka roku 2022 čeká na své velké finále. Podívejte se, jak probíhal galavečer loňského ročníku

Ano. Celá tahle část z galavečera byla připravená ve scénáři, který psal režisér Karel Dlabač s naší šéfredaktorkou Alicí Rossi. "Chtěli jsme odlehčit v těch těžkých emočních momentech, které v průběhu galavečera nastávají, když se pouští příběhy finalistek. A tak jsme vymysleli nejprve postavu reportéra, jehož jméno jsme parafrázovali od jiného známého moderátora, a pak přišel nápad na tuhle scénku, kdy si někdo zapomene obálku," líčí Alice Rossi.

"Bavil nás ten nápad, protože v přímých přenosech se stávají různé věci a vlastně to vždycky vyzní vtipně," dodává Karel Dlabač.

A co vy? Věřili jste, že Míša opravdu ztratila obálku?

Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2021, Maminka blogerka, Michaela Tomešová,, režisér, galavečer, Karel Dlabač, Míša Tomešová, Maminka, Tomáš Klus, Míša, Obálka, Alice Rossi, Vítězka, Vít, Nečekané překvapení, Vyhlášení, Tomeš
Mohlo by vás zajímat