Maminka.czSoutěže

Vyhrajte čaje Jemča VIVA

Komerční článek
12. 4. 2010
Vyhrajte čaje Jemča VIVA
Soutěže s Maminkou.cz o balíčky čajů od 08:00 12. dubna do 18. dubna 2010.

Kouzelnou moc přivolat nevšední momenty i v hektickém dni mají nové ovocné čaje VIVA od společnosti Jemča. Čaje VIVA vám nejenže připraví intenzivní ovocný zážitek, ale i provoní celý váš byt. Každá ze čtyř originálních, přesto typicky českých ovocných příchutí, v sobě skrývá jinou atmosféru, všechny se ale vyznačují ovocnou energií a svěžestí. Vybrat si můžete z kombinací jahoda a jogurt, citron a pomeranč, borůvka a malina a třešeň se smetanou.

Svou příjemnou ovocnou chuť mají čaje VIVA zejména díky obsahu pravého džusového koncentrátu. Tzv. mikrokapsle v čajové směsi způsobí, že se džus po přelití horkou vodou rozpustí postupně, takže chuť a vůně čerstvých plodů ovoce se neztrácí během louhování ani při chladnutí nápoje. Čaje Jemča VIVA vám svou příjemnou vůní a chutí zvednou náladu, navodí pocit uvolnění a přinesou chvilku pohody, ať jste doma nebo v kanceláři.

Čaj lze pít jen tak, nebo jej můžete vnímat všemi smysly. Schválně to zkuste: nechejte na chvíli svět běžet jen tak kolem sebe a vnímejte každý svůj nádech. Vezměte horký šálek s čajem Jemča VIVA do dlaní, přivřete oči a zlehka přivoňte.

Pět z vás vyhraje balíček = 4 druhy čajů a stylový brandovaný hrnek v hodnotě 250 Kč.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminku.cz a správně odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Možnost odpovídat máte od pondělí 12. 4. 08:00 do 18. 4. 2010. 23:59. Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, tak klikněte sem.

Cenu soutěže získává každý 20., 40., 60., 80. a 100. soutěžící. Výsledky soutěže budou uveřejněny na internetových stránkách www.maminka.cz. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni e-mailem, případně telefonicky.

Celá pravidla najdete zde.

Správnou odpověď naleznete na webových stránkách společnosti www.jemca.cz.

Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Dojemný příběh: Týraný pes se bojí všech kromě malého chlapce
Bolest zad v těhotenství? Tyhle rady vám konečně pomohou!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu