Maminka.czSoutěže

Vyhrajte čaje Jemča VIVA

Komerční článek
12. 4. 2010
Vyhrajte čaje Jemča VIVA
Soutěže s Maminkou.cz o balíčky čajů od 08:00 12. dubna do 18. dubna 2010.

Kouzelnou moc přivolat nevšední momenty i v hektickém dni mají nové ovocné čaje VIVA od společnosti Jemča. Čaje VIVA vám nejenže připraví intenzivní ovocný zážitek, ale i provoní celý váš byt. Každá ze čtyř originálních, přesto typicky českých ovocných příchutí, v sobě skrývá jinou atmosféru, všechny se ale vyznačují ovocnou energií a svěžestí. Vybrat si můžete z kombinací jahoda a jogurt, citron a pomeranč, borůvka a malina a třešeň se smetanou.

Svou příjemnou ovocnou chuť mají čaje VIVA zejména díky obsahu pravého džusového koncentrátu. Tzv. mikrokapsle v čajové směsi způsobí, že se džus po přelití horkou vodou rozpustí postupně, takže chuť a vůně čerstvých plodů ovoce se neztrácí během louhování ani při chladnutí nápoje. Čaje Jemča VIVA vám svou příjemnou vůní a chutí zvednou náladu, navodí pocit uvolnění a přinesou chvilku pohody, ať jste doma nebo v kanceláři.

Čaj lze pít jen tak, nebo jej můžete vnímat všemi smysly. Schválně to zkuste: nechejte na chvíli svět běžet jen tak kolem sebe a vnímejte každý svůj nádech. Vezměte horký šálek s čajem Jemča VIVA do dlaní, přivřete oči a zlehka přivoňte.

Pět z vás vyhraje balíček = 4 druhy čajů a stylový brandovaný hrnek v hodnotě 250 Kč.

Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminku.cz a správně odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Možnost odpovídat máte od pondělí 12. 4. 08:00 do 18. 4. 2010. 23:59. Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, tak klikněte sem.

Cenu soutěže získává každý 20., 40., 60., 80. a 100. soutěžící. Výsledky soutěže budou uveřejněny na internetových stránkách www.maminka.cz. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni e-mailem, případně telefonicky.

Celá pravidla najdete zde.

Správnou odpověď naleznete na webových stránkách společnosti www.jemca.cz.

Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Narození miminka může být šok! Jak vztah mezi vámi nastartovat?
Kojenci, kteří dostávají co nejdříve pevnou stravu, lépe spí, ukázal průzkum
Nastavte dítěti rytmus. Ale jak na to? Tady je našich 6 rad
Hlasujte pro Maminku roku a vyhrajte sonický kartáček a další ceny

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu