Maminka.czSoutěže

Vyhrajte volné minuty a energie až na rok zdarma!

Komerční článek
18. 11. 2013
Vyhrajte volné minuty a energie až na rok zdarma!
Řešíte jako většina žen celý chod domácnosti, včetně financí a nákupů? Významný dodavatel energie CENTROPOL Vám může pomoct s výraznou položkou rozpočtu, s náklady za energie nebo za volání. Vyhrajte dodávku elektřiny nebo plynu v hodnotě 10.000Kč nebo 1000 volných minut pro volání do všech sítí.

Vypínáte DVD, televizi, hi-fi soupravu nebo třeba počítač, když je právě nepoužíváte? Důsledně zhasínáte světla v místnostech, kde nikdo není? Vaříte vždy s pokličkou a zbytečně neotevíráte troubu? Nepoužíváte zbytečně prací programy s vysokými teplotami nebo jste si pořídila pračku s ekologickým programem? Dobře děláte, všechny tyto činnosti Vám v součtu pomohou šetřit výdaje za energie. Zkusily jste ale změnit dodavatele energií, abyste ušetřily výrazně?

Po té, co se trh s energiemi liberalizoval, se na trhu objevila celá řada alternativních dodavatelů, kteří dokážou energie výhodně nakupovat, neutrácejí za nadbytečné úředníky a tak leckdy umí energie nabídnout za opravdu výhodné ceny. Například jeden z největší ch alternativních dodavatelů, společnost CENTROPOL ENERGY nabízí jak plyn, tak elektřinu až o deset procent levnější než dominantní energetické společnosti. Majitelé rodinných domů tak mohou na elektrické energii ušetřit až kolem pěti tisíc korun. Velký a zavedený alternativní dodavatel, který má jak klienty z řad domácností, tak velkých firem a organizací, zároveň může nabídnout i solidní péči o zákazníky.

Tím ale zdaleka služby pro klienty nekončí. Službou a zároveň další úsporou je e-shop CENTROPOL ODMĚŇUJE a věrnostní program RODINA CENTROPOL . V jeho rámci mohou klienti získat výrazné slevy na celou řadu služeb a zboží, mezi něž patří například asistenční služba nebo výhodné nákupy ve vybraných lékárnách. Nově mohou zákazníci CENTROPOL ENERGY využít také možnosti levného volání s mobilním operátorem CENTROPOL TELECOM, který je sestrou energetické firmy. Nový mobilní operátor má pro klienty CENTROPOL ENERGY speciální tarify. "S tarifem "C energie" mohou tito zákazníci volat za 1,50 Kč za minutu bez jakýchkoliv závazků i omezení doby volání a navíc získají u tarifů měsíční slevu 150,- Kč. ,

Nový mobilní operátor je samozřejmě určen i pro ty, kdo nejsou klienty CENTROPOL ENERGY. I pro ně může být tento nový hráč na telekomunikačním trhu velmi zajímavý. Snaží se totiž, co nejvíce vyjít vstříc rozmanitým potřebám jednotlivých zákazníků. Od toho jsou odvozeny i názvy jeho tarifů, jako například základní tarify s názvy "Trochu", "Více" a "Jak chci". "Neúčtujeme žádné aktivační poplatky, ani nenutíme zákazníky skládat jistiny. Myslíme na rodiny, pro které máme speciální tarif "Celá rodina," doplnil ještě marketingový manažer skupiny CENTROPOL Boris Rajdl. Speciální nabídkou "na vyzkoušení" jsou tarify za 1,- Kč pro každého na první tři měsíce.Pravidla soutěže:

Soutěžit o hlavní cenu může každý, i ten, komu Centropol Energy doposud nedodává. V případě, že hlavní cenu získá stávající zákazník CE, nebude mu následujících 12 měsíců fakturována dodávka zemního plynu nebo elektrické energie do výše 10.000Kč. V případě, že hlavní cenu získá soutěžící, který doposud neodebírá energie od CE, je nutné, aby si do června 2014 na dodávky plynu nebo elektřiny s CE uzavřel smlouvu s Garancí nejnižší ceny. Od zahájení dodávek plynu nebo elektřiny mu poté nebude 12 měsíců dodávka plynu nebo elektřiny do výše 10.000Kč fakturována.

2.-4. cena je SIM karta s 1000 volnými minutami do všech sítí, které se mohou rovnoměrně vyčerpat v průběhu min. 3 měsíců.

1. cenu dodávku elektřiny nebo plynu v hodnotě 10.000Kč vyhrává 1 soutěžící, který správně odpoví a jeho odpověď dorazí jako 100 v pořadí.
2.-4. cenu 1000 volných minut do všech sítí vyhrávají 3 soutěžící, kteří správně odpoví a jejich odpověď dorazí jako 120., 140. a 160. v pořadí.

Výherci:
Monika J. (Přerov)
Darina S. (Bavory)
JIndřiška M. (Horní Bečva)
Michal Z. (Zábřeh)

Možnost odpovídat máte od 18. 11. do 1. 12. 2013.

Speciální číslo pro táty a mámy
Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků
Tajemný Rh faktor. Proč je důležité jej znát?
11 signálů, které vám i bez testu prozradí, že jste těhotná
Chci už konečně dítě! Ale partner má pořád důvody, proč ještě počkat
Fanatické matky: moralizují a dávají nevyžádané rady. Jak na ně reagovat?
Má za sebou sedm operací hlavy, přesto je Karolínka usměvavé dítě
V porodnicích se bohužel stále tlačí na povel, říká porodní asistentka
Mateřská? Navenek se flinkáme, ale potají měníme svět, píše Marie Doležalová
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová

Horoskopy

Panna Šéfovy nálady jsou stále nepříjemnější, ale snažíte se na ně nereagovat. Průpravu máte ze vztahu,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Adriana, Adrián, Adriena

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu