Vyrazit na hrad nebo na houby je s ergonomickým nosítkem jednodušší

Komerční článek
22. 6. 2015
Těšíte se na letní výlety? S kočárkem mohou být některé náročné, nebo úplně nedostupné. Hrady, kopce ani lesy bezbariérové nejsou a nebudou. I u některých autobusů, vlaků či obchodů si o tom můžeme nechat jen zdát. Zkuste to s ergonomickým nosítkem.

„Mám dva kluky a vím, jaký problém bylo zaměstnat toho staršího, když chtěl objevovat svět, ale ten mladší ještě ani nechodil. Výborným pomocníkem pro mě bylo ergonomické nosítko nebo šátek. Starší syn chodil po svých, mladšího jsme s manželem nosili v Manduce,“ vzpomíná Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja.cz. „Když jsem vybírala nosítko pro své děti, zvítězila z mnoha důvodů Manduca. Později jsem ho začala do České republiky i dovážet a nabízet dalším maminkám. To, že jde o velice kvalitní nosítko, potvrdil nedávno také dTest. Manduca New Style v jeho zkouškách vyhrála.“

Proč Manduca? Proč si ji Kateřina vybrala?

Můžete ji používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům. V roce 2012 byl navíc bederní pás upraven tak, že Manducu mohou nosit i velmi štíhlé maminky.

Klepněte pro větší obrázek 
Manduca New Style

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl. Více informací najdete na www.manduca.cz.

Dáváte přednost jednobarevnému, nebo vzorovanému provedení?

Můžete vybírat z několika variant – z jednobarevných Manduc New Style, které zvítězily v dTestu nosítek a klokanek, nejnovějších Manduc PureCotton z biobavlny nebo barevnějších Manduc z limitované edice.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Limitovaná edice, PureCotton

Vede u vás šátek?

Od loňského roku si můžete pořídit i elastický šátek Manduca. Je určen pro nejmenší děti, ale nosit v něm můžete i patnáctikilové batole. Šátek je ušitý z biobavlny, je jednobarevný v malange provedení. Více informací najdete ZDE

Klepněte pro větší obrázek 
Šátek Manduca Sling

Kde se můžete poradit?

„Na portálu Mamaja.cz funguje online poradna, stejně tak nám můžete napsat na Facebooku Mamaja.cz. Na webu www.Manduca.cz najdete nejen podrobnější informace o našem nosítku, ale také seznam kamenných prodejen po celé České republice, kde si můžete nosítko nebo šátek nezávazně vyzkoušet,“ vypočítává Kateřina Borunská.


Mohlo by vás zajímat
Nechcete mít rozmazleného sobce? Přestaňte mu sloužit a vše kupovat!
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Do postele a spát! Naučte děti usínat samotné a bez pláče. Jak na to?
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Chci už konečně dítě! Ale partner má pořád důvody, proč ještě počkat
Už pěkně kope! Fanoušci zachytili pohyby miminka Meghan a Harryho
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit

Horoskopy

Panna Při úterku se cítíte o trochu lépe, ale není to stále trefa do černého. Máte hlavu plnou povinností,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emil, Emanuela, Emilián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu