Vyrazit na hrad nebo na houby je s ergonomickým nosítkem jednodušší

Reklama
22. 6. 2015
Těšíte se na letní výlety? S kočárkem mohou být některé náročné, nebo úplně nedostupné. Hrady, kopce ani lesy bezbariérové nejsou a nebudou. I u některých autobusů, vlaků či obchodů si o tom můžeme nechat jen zdát. Zkuste to s ergonomickým nosítkem.

„Mám dva kluky a vím, jaký problém bylo zaměstnat toho staršího, když chtěl objevovat svět, ale ten mladší ještě ani nechodil. Výborným pomocníkem pro mě bylo ergonomické nosítko nebo šátek. Starší syn chodil po svých, mladšího jsme s manželem nosili v Manduce,“ vzpomíná Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja.cz. „Když jsem vybírala nosítko pro své děti, zvítězila z mnoha důvodů Manduca. Později jsem ho začala do České republiky i dovážet a nabízet dalším maminkám. To, že jde o velice kvalitní nosítko, potvrdil nedávno také dTest. Manduca New Style v jeho zkouškách vyhrála.“

Proč Manduca? Proč si ji Kateřina vybrala?

Můžete ji používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům. V roce 2012 byl navíc bederní pás upraven tak, že Manducu mohou nosit i velmi štíhlé maminky.

Klepněte pro větší obrázek 
Manduca New Style

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl. Více informací najdete na www.manduca.cz.

Dáváte přednost jednobarevnému, nebo vzorovanému provedení?

Můžete vybírat z několika variant – z jednobarevných Manduc New Style, které zvítězily v dTestu nosítek a klokanek, nejnovějších Manduc PureCotton z biobavlny nebo barevnějších Manduc z limitované edice.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Limitovaná edice, PureCotton

Vede u vás šátek?

Od loňského roku si můžete pořídit i elastický šátek Manduca. Je určen pro nejmenší děti, ale nosit v něm můžete i patnáctikilové batole. Šátek je ušitý z biobavlny, je jednobarevný v malange provedení. Více informací najdete ZDE

Klepněte pro větší obrázek 
Šátek Manduca Sling

Kde se můžete poradit?

„Na portálu Mamaja.cz funguje online poradna, stejně tak nám můžete napsat na Facebooku Mamaja.cz. Na webu www.Manduca.cz najdete nejen podrobnější informace o našem nosítku, ale také seznam kamenných prodejen po celé České republice, kde si můžete nosítko nebo šátek nezávazně vyzkoušet,“ vypočítává Kateřina Borunská.

den deti

Mohlo by vás zajímat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři
Co pořád vařit dětem? Kuře na paprice zbožňují, zkuste náš recept
Zveřejňuje fotky dcery na sítích, ale neukáže ji! Jak to dělá?
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
Rouška z trička: Jednoduchý návod bez šití! Video s postupem
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!

Horoskopy

Býk Nechcete se pouštět do věcí, které nestihnete v neděli dodělat, a proto se radši věnujete rodině. To je…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kamila, Petronila, Petronela

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné