Maminka.czPrezentace klienta

Vyzkoušejte oblíbenou značku kojeneckého mléka a sdílejte s námi své zkušenosti

Reklama 12.  4.  2023
Hledáme 20 maminek s dětmi od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku, které již nemohou kojit nebo kojí částečně a chtějí vyzkoušet pokračovací mléko HiPP 2 BIO Combiotik®.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mateřské mléko je pro děťátko vždy tím nejlepším způsobem výživy. Pokud však z nějakého důvodu nemůžete kojit nebo kojíte jen částečně a potřebujete doplnit stravu svého dítěte, je důležité najít náhradní kojenecké mléko, které se svým složením inspiruje mateřským mlékem. Právě takovým je pokračovací mléko HiPP 2 BIO Combiotik®.

Přirozená volba pro vaše dítě

Díky unikátní kombinaci PROBIOTIK®* a PREBIOTIK®**, po vzoru mateřského mléka, je vhodné i pro miminka narozená císařským řezem. Pokračovací kojenecké mléko HiPP obsahuje také jako jediné kyselinu listovou (vitamín B9) v již naštěpené formě, což umožňuje každému miminku snadno ji využít. Kyselina listová je důležitá nejen v těhotenství, ale i v prvních letech vývoje miminka. Jedinečné složení mléka tak dodá vašemu dítěti všechny potřebné živiny a vitamíny pro jeho správný růst a vývoj.

Jestliže hledáte pro svého drobečka mléko, které sedne, zkuste s námi HiPP 2 BIO Combiotik®. Miminka ho velmi dobře přijímají a dětská bříška ho dobře tolerují, což vám oběma usnadní přechod na umělé mléko.

Pojďte s námi testovat!

Chcete se svým miminkem vyzkoušet oblíbenou značku kojeneckého mléka? Pokud ano, přihlaste se do 23. 4. k naší výzvě a staňte se jednou z testerek pokračovacího kojenecké mléko HiPP 2 BIO Combiotik®.

Stačí, když vyplníte krátký formulář, a my vám zdarma zašleme balíček s kojeneckým mlékem HiPP. Po jeho vyzkoušení vám bude na e-mailovou adresu zaslán dotazník, do kterého napíšete, jak jste byli s kojeneckým mlékem spokojeni. Těšíme se na vaše zkušenosti!

Podmínky k soutěži a informace o zpracování osobních údajů naleznete na této stránce.

Důležité upozornění: kojení je nejlepší. Výživu konzultujte s lékařem, další info na obalech a combiotik.cz. Dbejte na zdravý způsob výživy dítěte. Potravina pro zvláštní výživu. Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.

*PROBIOTIK®: Mléčné kultury L. fermentum vyskytující se v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury - v individuální variabilitě a množství.
**PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.

Témata: Čtenářské testy, Prezentace klienta, Reklama

Video