Maminka.czTestovací klub

Vyzkoušeli jste nový sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean

Prezentace klienta
1. 3. 2019
Nový sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean chrání dásně i zuby během čištění. Díky hlavici W Optimal White můžete mít bělejší zuby již během týdne, a to díky hustě osázeným centrálním vláknům kartáčku. Pak už jen zvolíte jeden ze dvou režimů: Clean pro kvalitní každodenní čištění nebo White pro odstranění skvrn.

Kartáček se hodí pro citlivé zuby a dásně, pro majitele rovnátek, můstků, korunek nebo fazet. Díky vysokofrekvenčnímu čištění dokáže odstranit až 7x více plaku a zlepšuje zdraví dásní až o 100 % v porovnání s kartáčkem manuálním. Tlakový senzor vás upozorní, pokud při čištění na kartáček příliš tlačíte a zajistí tak velmi šetrné čištění. Technologie BrushSync hlídá, jak dlouho hlavici používáte a když nastane čas hlavici vyměnit, upozorní vás krátké pípnutí a světelná kontrolka. Na jedno plné nabití vydrží kartáček pracovat až dva týdny.

Velké překvapení!

Adéla Peluhová (26), žijící v Říčanech:

Nový Sonicare od značky Phillips okamžitě vyvrátil veškeré moje pochyby a předsudky o elektrických zubních kartáčcích. Jsem ráda za možnost vyzkoušet právě tento model, určitě upřednostňuji sonickou technologii před rotační. Ostatně, doporučují to i zubní lékaři a při denním používání se mi tento fakt potvrdil. Hlavice kartáčku se totiž dokonale přizpůsobí tvaru každého zubu. Rovněž mi vyhovují různé režimy čištění, velkou výhodu spatřuji i v kontrolce, která hlásí opotřebení hlavice a tím i upozorní na její výměnu. Ocenila bych v balení rovnou také náhradní hlavici. Příjemně mě překvapila výdrž baterie – až několik týdnů. Péče o zuby se pro mě v každém případě stala zábavnější!

Klepněte pro větší obrázek

Šetří čas!

Caroline Hanzíková (35), maminka Iris (6 měsíců), žijící v Praze:

Koupi sonického kartáčku jsem zvažovala již delší dobu, proto když se mi naskytla příležitost, otestovat Philips Sonicare ProtectiveClean, radostí jsem poskočila. Nejenže je kartáček designově krásný, je i skvěle funkční a zvuk sonické pulzace baví i moji dceru. Hned po prvním použití byly mé zuby hladké a po několika dnech i bělejší. Tlakový senzor mi nedovolí na zuby a dásně zbytečně tlačit, jak tomu bylo s manuálním kartáčkem. Díky časovači, který naplánuje správnou dobu čištění v každé části úst, a funkci Smartimer, která kartáček po dvou minutách automaticky vypne, ušetřím denně i několik minut. Baterie vydrží  dva týdny - kartáček si tedy bez obav (a bez nabíječky) mohu vzít na prodloužený víkend. Škoda jen, že balení neobsahuje cestovní pouzdro.

Klepněte pro větší obrázek

Je to zábava!

Barbora Gibiánová (38), maminka Samuela (4) a Melánie (2), žijící v Pardubicích:

Díky za možnost vyzkoušet tento sonický elektrický kartáček, po kterém jsem již delší dobu  pokukovala. Byla jsem hodně zvědavá, jestli opravdu předčí můj oblíbený manuální kartáček, který jsem používala dosud. A rozhodně nezklamal! Jednoduše řečeno, je skvělý a nedám na něj dopustit. Hned po prvním použití jsem cítila rozdíl. Zuby byly hladší a důkladněji vyčištěné, než při použití sebelepšího „obyčejného“ kartáčku. V puse jsem měla stejně příjemný pocit, jako když odcházím z ordinace dentální hygienistky. Líbí se mi jemný „dámský“ design a oceňuji, že baterie vydrží skutečně dlouho. Jediné, na co jsem si musela zvyknout, je trochu zvláštní pocit vybrací v ústech.

Klepněte pro větší obrázek

Dokonale vychytaný!

Petra Lamschová (42), maminka Davídka (1), žijící v Praze:

Pocit čistých zubů, to je pro mě něco, jako dát si sprchu, prostě k nezaplacení. Takže se ráno i večer na jejich čištění těším a nadokážu si představit, že bych začala den nebo šla spát bez  toho, aniž abych si zuby vyčistila. Jsem ale také maminkou malého syna, a tak nemám času nazbyt. Velmi se mi proto líbí, že kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean za mě hlídá, jak dlouho si zuby čistím. A já během této doby zase mohu kontrolovat čištění zoubků svého prcka, který mě s nadšením pozoruje, snaží napodobit a líbí se mu, že můj kartáček vydává zvuk. Jako bonus má tento sonický kartáček několik režimů, a na jedno nabití vydrží až dva týdny. Takže si jej mohu vzít i na dovolenou.

Klepněte pro větší obrázek

Krásný design!

Kamila Menšíková (38), žijící v Praze:

Musím se přiznat, že dosud jsem „jela“ v režimu klasický manuální kartáček a nepociťovala potřebu to měnit. Díky testovacímu klubu jsem ale dostala možnost vyzkoušet, poprvé v životě, sonický elektrický kartáček. První pokusy byly trochu legrační, po dlouhé době jsem měla pastu na tričku, protože, jak jsem zjistila, je dobré mít zavřenou pusu a nekontrolovat, jak proces čištění probíhá. Po pravdě, nejprve jsem si říkala, že klasika je klasika, ale pak mě to začalo bavit! Super je volba režimu, na výběr jsou tři programy, navíc kartáček nádherně vypadá. Posoudit rozdíl v bělosti zubů si po tak krátké době netroufám, každopádně jsem ale vždy po čištění měla příjemný pocit, že mám zuby hladké a kvalitně vyčištěné. Určitě se elektrického kartáčku už nevzdám.

Klepněte pro větší obrázek

Zubní kartáček, Philips Sonicare Protective Clean Pink, 2.499 Kč

Maminka Roku 2019
Témata: Testujeme s dětmi, Testovací klub

Mohlo by vás zajímat
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Rodičovská dovolená 2020: Vše, co o ní potřebujete vědět
Něžné, dojemné i smutné. Prarodiče se poprvé vidí s vnoučaty
Pozor! Dítě se topí tiše! Nekřičí, necáká a lidé si ho často nevšimnou
Narodila se bez rukou. Lékaři byli pro potrat, rodiče ho odmítli
Maminka roku: Syn mi holil hlavu, smál se, já brečela, říká Andrea
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Babička plašička: Po návratu od tchyně se dcera bojí všeho!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat

Horoskopy

Kozoroh V druhé polovině týdne se vám daří udržet krok i s dalšími kolegy, možná jste i lepší. Jenže to vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lukáš, Lukas, Lucas

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu