Maminka.czSlavné maminky

Vždyť je to ještě dítě! Zpěvačka Jessica Simpson schytala od fanoušků kritiku za odvážný outfit své dcery

Dita Mrázková 17.  9.  2023
Když trojnásobná máma Jessica Simpson (43) nedávno sdílela několik nevinných fotografií se svou jedenáctiletou dcerou, netušila, jak vášnivou debatu snímky vyvolají. Čím se podle sledujících provinily?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zpěvačka, která v minulosti bojovala se závislostí na alkoholu, je dnes šťastnou mámou jedenáctileté dcery Maxwell, devítiletého syna Aceho a čtyřleté dcery Birdie

Na své tři děti je patřičně hrdá a říká, že je nejen jejich mámou, ale i jejich nejlepší kamarádkou. "Když slyším své děti chechtat se, je to ten nejléčivější zvuk. A taky pěkně nakažlivý. To se pak začne chechtat celá rodina a nastává u nás terapie šťastným smíchem," řekla pro magazín Shape.

VIDEO: ŽIVOT TRÁVÍ NA MOLE A PŘED OBJEKTIVEM. PROČ MATKA UDĚLALA Z TŘÍLETÉ DCERY MINI BARBIE?

Nejstarší dcera Maxwell pracuje jako dobrovolnice se zvířaty a pravidelně nosí dary do zvířecích útulků. Ráda také fotí a baví ji navrhování šperků. A jako správná teenagerka se chce zákonitě líbit.

Nedávno Jessica sdílela společné fotografie, na kterých jsou zachyceny ona a Maxwell v outfitech, které na první pohled nevypadaly nijak kontroverzně – přece si ale zpěvaččini fanoušci neodpustili kritické komentáře.

Klepněte pro větší obrázek

"Je mi líto, ale toto není dobré. Problém je, když chtějí matky své dcery jako své nejlepší kamarádky, a naopak. Takhle to nefunguje."

"V jedenácti je to stále dítě, co to má na sobě?!"

"Kdo by pustil své jedenáctileté dítě z domu takto oblečené? Takhle se upínat na svou nezletilou dceru, místo aby byla zodpovědným rodičem... Nechápu..."

Jak vidno, fanoušci na mladé dívce a její mámě nenechali nit suchou. Vadily jim make-up, příliš krátký top ve stylu korzetu a spousta dalšího. Pozastavovali se nad vkusem i nad nezodpovědností zpěvačky coby matky malých dětí.

Klepněte pro větší obrázek

Na ostatních instagramových fotografiích je přitom Maxwell v běžném oblečení a rozhodně se nesnaží být za "starou mladou", jak bylo vyčteno v komentářích. Jessica si se svou dcerou chtěla evidentně jen užít dámskou jízdu, ovšem se zlou se potázala. V tom umí být lidé na sociálních sítích nekompromisní.

Klepněte pro větší obrázek

Přijde vám outfit Maxwell skutečně tak moc pobuřující? A kde je hranice toho, v čem a jak může chodit jedenáctiletá slečna? Napište nám názor na náš Facebook.

GALERIE: Trojnásobná máma Jessica Simpson a její rodinné momentky. Z bývalé alkoholičky je nejlepší kámoška svých dětí
Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Rodina a vztahy, Mateřství, Sexy, Životy slavných, Rodičovství, Instagram, Dospívání, Dcera, Děti slavných, Celebrity, zpěvačka, Fotografie, Dětství, Sociální sítě, Móda, matka a dcera, idol, Kritika, mateřská láska, Tělo, ikona, Alkohol, Teenager, Oblečení a móda na Heureka.cz