Maminka.czSlavné maminky

Z herečky zpěvačkou! Trojnásobná maminka Kate Hudson nazpívala dojemný rodinný song. Jak se vám líbí?

Dita Mrázková 16.  4.  2024
Vypadá to, že se oblíbená komediální herečka ujala nové role. Kate rozjela hudební kariéru a zdá se, že víc než úspěšně. Před pár týdny vydala písničku, ve které vyznává lásku svému nejstaršímu synovi. Talent mé dcery přesáhl hranice všeho, chválí svou dceru herečka Goldie Hawn.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kate Hudson, která už za pár dnů oslaví 45. narozeniny, je zasloužilou mámou. Každé z jejích dětí má sice jiného tatínka, herečka však se všemi vychází dobře. Nejstaršího potomka dělí od nejmladšího rovných 15 let. 

Prvorozenému synu Ryderovi je dvacet let, prostřednímu Binghamovi dvanáct a vytoužené dcerce Rani, kterou má se svým současným partnerem Dannym Fujikawou, je pět let.

VIDEO: MUZIKÁLOVÁ ZPĚVAČKA MARIE KŘÍŽOVÁ: DVĚ DĚTI A DOST!

Před několika lety Kate vzbudila na síti pozdvižení svým názorem na dobrovolný porod císařským řezem. „Matky, které rodí sekcí a ulehčují si cestu k porodu, to je ta nejlínější věc na světě, kterou mohou udělat!“ napsala na Instagramu, kde sklidila velkou kritiku.
Syna Rydera přitom sama rodila císařským řezem, jenže její sledující fakt, že si tento způsob porodu nevybrala dobrovolně, moc nezajímal. „Rozhodně se necítím méněcennější, když jsem rodila císařem. A líná??! Tomu už vůbec nerozumím! Tohle bude asi špatný vtip…“ neskrývala rozhořčení jedna z maminek.

Klepněte pro větší obrázek

Herečka, kterou na Instagramu sleduje víc než 18 milionů lidí, si ale z kritiky dávno hlavu nedělá. A momentálně je stejně všechno jinak. Její odbočení z herecké branže do té hudební totiž na sítích vyvolalo pozdvižení veskrze pozitivní! 

Jako zpěvačka debutovala letos v lednu, kdy vydala svůj první taneční singl Talk About Love. Písničku pro ni napsala zpěvačka Linda Perry spolu s Kateiným partnerem Dannym.  „Jakmile mě Linda slyšela zpívat, vyzvala mě, abych napsala celé album. Pro někoho mohl být můj počin šílený, ale jakmile jsem se k tomu odhodlala, všechny další skladby a celý proces nahrávání najednou dávaly smysl. Bylo to skvěle načasované,“ pochvalovala si Kate v rozhovoru pro pořad On-Air With Ryan Seacrest.

A protože se z písničky stal rázem hit, Kate vyšla na veřejnost s další novinkou. Tentokrát jde o baladu Live Forever, která je vyznáním všem rodičům, kteří vyprovázejí své dospělé děti „do života“. „Naše děti nás nakonec opustí a my se musíme dívat, jak jdou do světa. Někteří z nás byli tak mladí a snažili jsme se přijít na to, kdo vlastně jsme. Tato písnička je pro všechny mladé maminky, které dělají to nejlepší, co můžou, a samy se snaží dospět. Je to můj milostný dopis rodičům i dětem. Tahle láska bude žít navždy,“ nechala se slyšet Kate, která se stala poprvé mámou ve čtyřiadvaceti.

Klepněte pro větší obrázek

Při příležitosti oslavy 78. narozenin své matky, herecké hvězdy Goldie Hawn, Kate prozradila, že je ráda za to, že měla celý život ve své matce velký vzor. „Moje máma je pokladnice moudrosti. Vždycky toužila po tom, být tou nejlepší mámou i babičkou. A tak to taky je, v obou rolích je vážně dobrá,“ vzdala mamince hold na Instagramu.

A poklonu vysekla své dceři i sama Goldie. „Talent mé dcery přesáhl hranice všeho. Mám k ní čirou úctu. Její píseň Live Forever mě nutí plakat nad tou hořkosladkou pravdou o mateřství a společném dospívání. Poslouchám ji pořád,“ pěje ódy na Kate slavná herečka.

Goldie Hawn oslavila 77. narozeniny, ale s vnoučaty řádí jako zamlada. Které herečky jsou také oddanými babičkami?
Témata: Děti, Slavné maminky, Rodina, Mateřství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Děti slavných, Kariéra, Rodičovství, Instagram, Syn, Dcera, Celebrity, Inspirativní ženy, Dětství, Babička, herečka, zpěvačka, Emoce, Kate Hudson, Goldie Hawn, Písnička, Hollywood, song, Rani