Maminka.czSlavní tatínci

Z hvězdy Zaklínače bude táta! Herec Henry Cavill a jeho přítelkyně Natalie Viscuso čekají první dítě

Vanda Stöckbauerová 16.  4.  2024
Z Hollywoodu přišla další radostná novinka. Tři roky poté, co Henry Cavill (40) a Natalie Viscuso zveřejnili svůj vztah na Instagramu, se herec s manažerkou těší na první dítě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Během včerejší premiéry filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare  potvrdil herec pro reportérku Access Hollywood, že s partnerkou čekají první dítě. "Jsem z toho velmi nadšený. Natalie a já jsme z toho oba velmi nadšení," řekl.

Pár byl v neděli 14. dubna spatřen v New Yorku. Natalie Viscuso měla na sobě vypasované černé šaty, pod kterými se viditelně rýsovalo těhotenské bříško.  "Páni, je těhotná! Henry bude táta! Gratuluji," sdílel jeden z fanoušků na  TikToku.

Hollywoodská manažerka Natalie pracuje ve filmovém průmyslu. Podle jejího profilu na LinkedIn je viceprezidentkou televizních a digitálních studií v Legendary Entertainment. Společnost se podílela na produkci mnoha velkofilmů, včetně Muže z oceli a Enoly Holmes, ve kterých Henry hrál.

Představitel Zaklínače o své přítelkyni pro E! News řekl: "Nikdy jsem nepoznal nikoho, kdo by pracoval tak tvrdě jako ona." Podělil se i o to, že si spolu doma užijí spoustu legrace. "Nestydíme se za taneční party v kuchyni s lahví vína." V narážce na Nataliino těhotenství však zavtipkoval: "Teď samozřejmě ne, ale dříve ano."

Klepněte pro větší obrázek

V roce 2017 o otcovství uvedl: „Jestli budu mít jednoho dne děti, chci být táta, který za nimi bude běhat,“ řekl pro Men's Health UK.  „Chci být fit a zdravý táta, ne se plácat ve stylu. 'Dobře, jen se nadechnu.'"

VIDEO: Seroš X: Zaklínač

Herec Robert Pattinson a zpěvačka Suki Waterhouse přivítali na svět první dítě
Témata: Slavní tatínci, Instagram, Herec, TikTok, Otcové, idol, Hollywood, Henry Cavill, New York, Děti, Táta, LinkedIn, Přítelkyně, Holmes, Natalie