Maminka.czKuriozita

Za manžela má hadrového panáka, nedávno "porodila" hadrová dvojčata. Tahle rádoby máma baví i děsí zároveň

Dita Mrázková 12.  2.  2024
Recese, nebo skutečnost? To napadne asi každého, kdo se seznámí s devětatřicetiletou ženou, která se provdala za muže svých snů a pořídila si s ním i děti. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby její milý nebyl hadrový panák – stejně jako její tři děti. Nevěříte?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Meirivone Rocha Moraes z Brazílie snila celý život o muži, který ji nikdy nezradí, nezklame, bude s ní trávit čas 24/7, neotočí se za jinou ženou, nebude pít, bude loajální, důvěryhodný, bez jediného zlozvyku... Když ale zjistila, že takový muž neexistuje, neztratila hlavu. Naopak. Postěžovala si své matce a ta přišla se vskutku originálním nápadem. 

VIDEO: JAK BÝT JEŠTĚ LEPŠÍ MAMINKOU

Pro svou dceru vytvořila superdokonalého muže – hadrového panáka v životní velikosti, který dostal jméno Marcelo. A co se nestalo? Došlo k lásce na první pohled, a to dokonce oboustranně! Meirivone se za Marcela provdala (ano, skutečně došlo k svatebnímu obřadu) a brzy po veselce oznámil pár další radostnou novinu.

Klepněte pro větší obrázek

Novopečení manželé čekají miminko! Před rokem tak na svět přivítali synka Marcelinha. Ten kupodivu nebyl po mamince z masa a kostí, ale, světe div se, z látky! A nedávno do rodiny přibyla dokonce hadrová dvojčata! Hrdá maminka se nechala zvěčnit s vypouklým bříškem, poté na svém Instagramu sdílela i odtajnění pohlaví dětí.

Nejdřív mělo jít jen o holčičku, ultrazvuk ale zřejmě nerozeznal, že Meirivone pod srdcem nosí děti dvě. Rodina dokonce zapózovala i v porodnici, a to s personálem i čerstvě narozenými dětičkami. Aby toho nebylo málo, maminka celý porod streamovala.

Rozrůstající se rodinka ale potřebovala větší bydlení, a tak se hlava rodiny pustila do stavby vysněného domu. Rodina však zažila i dvě velká životní dramata. Tím prvním byl únos jejich prvorozeného syna, tím druhým Marcelova nevěra. 

Klepněte pro větší obrázek

Ano, víme, že není apríl. A ne, tohle zřejmě opravdu není vtip. Maminka to myslí vážně. Přesvědčit se o tom můžete v naší fotogalerii...

Lásce a dětem neporučíš... Linda přivítala s lesbickou přítelkyní na svět třetího syna. Dárcem spermatu je její bývalý manžel
Témata: Děti, Porod, Příběhy, Rodina, Rodina a vztahy, Mateřství, Rodičovství, Kuriozita, Instagram, Rodiče, Otec, Sociální sítě, Emoce, Trojčata, Kritika, Máma, Panák, Maminka, Manžel, Marcelo, Dvojče, Brazílie