Maminka.czZa zábavou

Zábava pro malé i velké? Vyrazte na rodinný muzikál do Hybernie

Komerční článek
17. 10. 2018
Máte doma děti, teenagery, babičku s dědou nebo hodnou tchýni a tchána, ale nevíte, co se všemi podniknout? Vyrazte společně do pražského Divadla Hybernia na některý z výpravných muzikálů. Předností velkolepých představení je, že zaujmou jak malé, tak i velké diváky. Fandíte-li pohádkám, potěší vás muzikály Alenka v kraji zázraků, Sněhová Královna, Kapka medu pro Verunku, Královna Kapeska…a nebo rovnou všechny!

Pohádkové muzikály tvoří v Divadle Hybernia zkušená produkce Pixa-pro, což je rodinná firma. Jan a Alena Pixovi píší scénáře, jejich dcera Kristýna píše texty a druhá dcera Lenka to celé produkuje. A aby toho nebylo málo, vnoučata Kateřina, Radek i Dominick v muzikálech hrají.

Pixa-pro totiž dává šanci i talentovaným dětem. Budoucí umělce si Pixovi vychovávají už od malička, protože vedou vlastní muzikálovou akademii Múzy, kde vychovávají bezmála 100 dětí. Ty nejlepší se uplatňují v jejich divadelních projektech.

Dětské talenty doplňují hudební hvězdy

Kromě dětských hvězd Kateřiny Průšové, Viktorie Tandlerové, Miloslava Frýdla, Radka Raděje, Mikuláše Matouška můžete v muzikálech Pixa-pro vidět samozřejmě především známé tváře. Třeba Davida Gránského, Martinu Pártlovou, Aničku Slováčkovou, Míšu Sejnovou, Mahulenu Bočanovou, Sabinu Laurinovou, Lindu Finkovou, Míšu Noskovou, Felixe Slováčka jr., Lukáše Adama, Jana Fantu, Ríšu Pekárka, Ernesto Čekana a 150 dalších umělců, kteří spolehlivě pobaví celé publikum.

Každý z muzikálů je postaven na humorné zápletce, ale nechybí v něm ani ponaučení. Úžasná hudba, za níž stojí Tomáš Beran, Zdeněk Barták nebo Vašo Patejdl, se během představení snoubí s akčními choreografiemi Petry Parvoničové. Nechybí samozřejmě ani nezapomenutelné herecké výkony, které efektně doplňuje velkolepá scéna Martina Černého a propracované kostýmy Evženie Rážové, Martina Černého či Kateřiny Bláhové.

muzikálech si každý najde to své a nikdo se nebude nudit. Nejzapálenější fanoušci mohou vyrazit na dopolední představení, po němž obvykle probíhá také autogramiáda hlavních protagonistů představení. Diváci se mohou s herci vyfotit, nechat si podepsat program či svůj památníček.

Tak neváhejte, vezměte děti malé i velké, babičky, dědy a každého koho potkáte a přijďte společně do Divadla Hybernia na nejúspěšnější rodinné muzikály v Praze.

Témata: Za zábavou

Mohlo by vás zajímat
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?
Mahulena Bočanová: Epileptický záchvat dcery přišel zničehonic, změnil mi život!
Chci, aby dcera žila pravdivě a měla ráda lidi, říká senátor Marek Hilšer
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Chci už konečně dítě! Ale partner má pořád důvody, proč ještě počkat
Bezpohlavní výchova: Ani kluk, ani holka. Ať si dítě samo vybere!
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Fejeton Marie Doležalové: Tady můžu s klidem říkat MY, kašlík a prdíky

Horoskopy

Váhy V pondělí to ještě šlo, ale v úterý se pracovně nedaří. Nějak se vám nedaří úkoly pochopit a ani…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jiří, Juraj, George

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu