Maminka.czSoutěže

Zábavný Den dětí s Michalem Nesvadbou v PALLLADIU

Těší se Vaše ratolesti na Den dětí? Pokud ano, mohou si ho užít již v pátek 31. května v nákupním centru PALLADIUM na náměstí Republiky! Čeká na ně zábavná show s Michalem Nesvadbou, malování na obličej a soutěže o atraktivní ceny. I rodiče si přijdou na své, pro ty vybrané obchody PALLADIA připravily slevy na dětský sortiment či jiné speciální nabídky.
Komerční článek
24. 5. 2013
Zábavný Den dětí s Michalem Nesvadbou v PALLLADIU

PALLADIUM patří dětem

V pátek 31. května odpoledne od 14 do 17 hodin bude nákupní centrun PALLADIUM patřit především dětem! Na patře -2 je pro ně připraveno zábavné odpoledne plné her a soutěží. V 15:00 hodin začíná populární interaktivní show Michala Nesvadby, aneb to nej z Michala Nesvadby. Předvede své triky s Mr. Tapemanem, vynálezy a zlepšováky. Děti si odnesou nejen zážitek, ale i malůvky na obličeji, které jim zhotoví šikovná malířka. Pro malé návštěvníky jsou navíc připravené různé soutěže a hry o věcné ceny. Ten, kdo bude mít šťastnou ruku, může vyhrát jednodenní zájezd pro 2 osoby do LEGOLANDU od CK Neckermann. Ve hře bude i spousta dalších cen jako LEGO, deskové hry, Barbie, hračky od MOTHERCARE a další. Také v nově otevřeném dětském koutku Kulíškov, který se nachází na patře +2 spolu s Funny Danny (jogurtová zmrzlinárna), zpestří dětem jejich sváteční den. Program bude přichystaný mezi 15:00 až 18:00 hodinou a děti se mohou těšit na klauna, modelování zvířátek z balónků a soutěže.

SLEVY a speciální nabídky

Radost nebudou mít jen děti, ale i jejich rodiče, kteří v tento den budou mít možnost využít slev a speciálních nabídek obchodů PALLADIA. Slevy 10 – 30 % na dětské oblečení a obuv najdou například v obchodech Reserved, KappAhl, MOTHERCARE, GEOX, Reno a PERY. V Knihkupectví PALLADIUM budou v nabídce dětské knihy s 15% slevou a Sparkys bude mít 50 % slevu na vybrané hračky. A jak děti, tak i rodiče si mohou na závěr zdravě zamlsat například ve Fruitisimu, UGO juice baru nebo v NUDE Fresh & Juicy. Kompletní přehled slev naleznete zde!

Nezapomeňte v pátek 31. května mezi 14:00 – 17:00 přijít do PALLADIA a užijte si spolu s dětmi jejich sváteční den!

Veškeré informace naleznete na www.palladiumpraha.cz a na FACEBOOKU.
SOUTĚŽ: Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Jen pro Vaše dítka připravilo navíc PALLADIUM soutěž o 3 věcné ceny, a to stavebnici LEGO, deskovou hru a panenku Barbie. Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď na otázku: Kolik dětí si hraje s pánskou figurínou na obrázku Den Dětí umístěném na facebookových stránkách PALLADIA?

Nápovědu najdete zde: www.facebook.com/palladiumpraha.cz

Výherci:

Stavebnice Lego: baumrukova.j
Deskova hra Hedej kdo: nehled
Barbie: Ivana Strnadová

Možnost odpovídat máte od 24. 5. do 30. 5. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Témata: Soutěže
Mohlo by vás zajímat
Vévodkyně Kate:  Je důležité, aby rodiče mluvili s dětmi o svých pocitech
Neobvyklé trápení: Moje dcerka má knírek
Co dělat, když dítě nechce do školky? Buďte empatičtí a obrňte se trpělivostí
3 typy na rozvoj řeči - hrajte si, povídejte a čtěte společně!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu