Zabavte své děti v čase sychravého podzimu trochu netradičně

Reklama
27. 10. 2016
Podzimní počasí přináší dětem krásné chvilky. Z kaštanů a špejlí doma staví zvířátka, z listí vyrábí vějíře, malují je na papír či lepí do oken.

Jemné sluneční paprsky hladí v chladnějším počasí jejich rudé a šťastné tváře. Co ale dělat v sychravých dnech, kdy není vhodné chodit ven? A co když počet takových dní převažuje? Zkuste děti zabavit četbou, stavebnicí a tvořivou činností. Že už jste vyčerpali všechny nápady? Podívejte se na další.

Fyzika pro nejmenší nemusí být nuda

Vzdělávejte děti i při hraní. Kreativitě se meze nekladou. Nejen z toho vychází koncept společnosti Brick by Brick. V kreativní dílně vedou děti vyškolení lektoři, kteří jim pomohou postavit stroj, letadlo nebo jiný objekt z reálného života. Děti ze stavebnice LEGO® během lekce sestaví příslušný model či zvíře a s lektorem si ukáží, jak v praxi věci fungují, co dělají a proč tomu tak je.

Klepněte pro větší obrázek


Proč se houpe houpačka a jak je možné, že se mlýn otáčí? Se základními fyzikálními principy se děti setkají během hry. Zajděte na ukázkovou hodinu zdarma třeba do Plzně. Malé děti ve věku dvou let tvoří ze stavebnice DUPLO.

Kurzy pro děti jsou rozřazeny dle věkových kategorií, a tomu odpovídá jejich náročnost. V hodinách si rozvíjí technické dovednosti, sami přemýšlí, mohou pokládat otázky, procvičují jemnou motoriku při skládání modelů a projevuje se jejich kreativita. Přihlaste se na programy spolu s dětmi a bavte se.

Dobrou knihu ocení každé dítě

Deštivých dní na podzim výrazně přibývá a co dětmi s dětmi doma, když jim nechcete pouštět televizi? Ponořte se spolu s nimi do tajů magických příběhů, pohádek nebo se obohaťte kreativními nápady a tvořte.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Podívejte se na nové knížky v internetovém knihkupectví dobre-knihy.cz. Objednejte si přímo k vám domů zásobu čtení pro vás i pro děti. Dětská zábava přichází s knížkou Ema Naopak od švédské spisovatelky Gunilly Woldové. V knize vystupuje veselá holčička jménem Ema, která má své nálady.

Hází věcmi, občas se urazí, brečí pro nic a její maminka tvrdí, že se z ní stala Ema Naopak. Ve dvou krátkých příbězích doplněných o krásné ilustrace sepsala autorka, kdy se holčička Ema chová správně, a kdy ne. Publikace je vhodná pro děti předškolního věku a vydalo ji nakladatelství Albatros.

Tvořivosti se meze nekladou. A co teprve vyrobit si doma textilní zvířátka na hraní. V knížce Tilda a dům hraček vám autoři ukáží, jak na to. Jednoduše, rychle a zejména tak, aby výrobu zvládlo pod vedením dospělého i dítě. Publikace je určena pro malé šikovné holčičky, ale přidat se k nim může i zručný brácha nebo kamarád.

Originální zimní oblečení si zamilují děti i rodiče

Také vaše ratolest nechce nosit šálu a čepici? Nejste v tom sami. Česká firma ObleCzech myslí na všechny rodiče, kteří si přejí mít děti v teple i v sychravém počasí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek


Nákrčníky, nepromokavé rukavice s kožíškem vyztužené silonem, čepice na uši, softshellové oblečení a mnoho dalších povedených kousků nabízí ve svém e-shopu.

Nákrčník dítě neztratí, zakoupíte oboustrannou variantu s bavlněným úpletem a fleecem s protižmolkovou úpravou. Rukavice na sobě mají reflexní prvky a delší střih zajistí, že dětem nefouká do rukávu.

Propracované kousky oděvu s vyvedenými detaily vám usnadní práci s údržbou materiálu, děti nebudou oblečení ztrácet a zůstanou v teple celou zimu. Firma ObleCzech šije pro děti od tří do deseti let. Vybírejte ze širokého spektra oblečení pro chlapce i dívky v perfektním barevném provedení.

GPS hodinky pro starostlivé rodiče

Děti rády běhají venku sami, ale rodiče se o ně bojí a ven je samotné nechtějí pouštět. Co s tím? Kdyby byl vyroben přístroj, který by dítě nosilo s sebou, a rodiče by viděli jeho přesnou lokaci, byli by klidnější. Existuje ale ještě něco lepšího.

Klepněte pro větší obrázek

GPS hodinky Caref jsou perfektním dárkem pro starostlivé rodiče. Dítě si připne na ruku moderní digitální hodinky, ve kterých je zabudovaná GPS, v kombinaci s lokalizační technologií A-GPS, LBS a Wi-fi. Hodinky ukazují přesnou lokaci i tam, kde není GPS signál, například v budovách.

Uživatelé si stáhnou zdarma aplikaci, která monitoruje pohyb dítěte a upozorní rodiče, jestli je dítě ve škole, na mimoškolní aktivitě nebo zda přišlo domů. Aplikace zaznamenává historii pohybu. Skrze hodinky můžete svému potomkovi zavolat. Dítě s klidným srdcem pustíte ven, budete o něm mít přehled, a nemusíte se tolik strachovat. Hodinky zakoupíte v e-shopu cleverstore.cz.


Mohlo by vás zajímat
Tohle nejím! 40 vážně podivných důvodů, kvůli nimž děti odmítají jídlo
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
Skáče vám do řeči? Dělá, že neslyší? Tohle byste u dětí neměli ignorovat!
Bez cenzury a hlavně vtipně: Život s malými dětmi přesně takový, jaký je
Katy Perry a Orlando Bloom mají holčičku. Oznámili to hodně originálně!
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Rodičovská dovolená 2021: Vše, co o ní potřebujete vědět
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit

Horoskopy

Panna Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Erik, Erich, Ervin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné