Maminka.czPrezentace klienta

Začněte se správnou péčí o svou pleť a pokožku ještě dnes!

Reklama 22.  5.  2024
Nikdy není pozdě na to, začít pečovat nejen o svou mysl, ale také o své tělo. Pravidelnou a důkladnou péči potřebuje pleť i pokožka celého těla. Základem pro zdravou a hydratovanou pokožku je volba správných přípravků. Používání kvalitní kosmetiky je ten nejlepší způsob, jak udržet pokožku svěží a vláčnou. Tato pravidla platí nejen pro dospělé, ale především pro naše nejmenší.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Dětská řada přírodní kosmetiky Botanicus

K pokožce je potřeba přistupovat s láskou a obzvlášť k té dětské. Protože děti jsou to nejcennější, co máme, chceme jim už od narození dopřát tu nejkvalitnější péči. Vyvinuli jsme čtyři základní vyvážené produkty péče o dítě v souladu s přírodou, které přirozeně podporují a zachovávají vlastnosti a funkce citlivé dětské pokožky.

Naše dětská kosmetika je vhodná pro děti již od narození, obsahuje pouze čisté přírodní oleje a bylinný extrakt z řepíku lékařského, neobsahuje žádnou chemii, ani esenciální oleje, aby nedošlo k podráždění jemné dětské pokožky.

Pokožka dítěte je až 5 x tenčí než dospělá a zároveň obsahuje mnohem více vody. Citlivá pokožka dětí absorbuje všechny látky daleko rychleji, proto jí svědčí živé a aktivní látky z přírody. Dětské pokožce je dobré dopřát po koupeli hydrataci a výživu. To zvládne náš olej, máslo nebo krém.

Všechny výrobky v řadě pro děti obsahují extrakt z hojivého řepíku lékařského. Součástí řady je také pupalkový olej,   který obsahuje nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu gama-linolenovou, která napomáhá při regeneraci a zklidnění pokožky. Tělové máslo a krém obsahují také bambucké máslo, které má díky svému obsahu nezastupitelné kosmetické vlastnosti.

Stejně tak jako celý náš sortiment, tak také řada dětské kosmetiky Botanicus se vyrábí v České republice a zachovává vkusný, minimalistický design s respektem k přírodě.

Dětskou kosmetiku Botanicus si oblíbí celá rodina. Je určená pro miminka, děti i maminky.

Klepněte pro větší obrázek

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus v Ostré

Máte-li rádi nejen přírodní kosmetiku, ale také zážitky a výlety s rodinou? Máte chuť vyzkoušet si tradiční řemesla? Chcete vidět brusiče kamene při práci, mlýn s vodním kolem, poznat atmosféru středověké vesnice? Podívat se, jaké znali lidé bylinky a stromy, zablou­dit v bludišti? Vyrazte do Centra řemesel a bylinných zahrad Botanicus nedaleko Prahy v Ostré u Lysé nad Labem.

S dětmi si můžete vyzkoušet starobylá řemesla a užít si hezký den v dobové vesničce s přilehlými bylinnými zahradami.

V průběhu celé sezony si můžete vyzkoušet výrobu mýdla, ručního papíru, svíčky, provazu, nebo si vytočit misku

na hrnčířském kruhu. Poté si můžete projít tematicky rozdělené bylinné zahrady, zabloudit v bludišti nebo si v zahradách jen v klidu odpočinout. Pokud dojdete až na úplný konec, objevíte Arboretum Dagmar a Václava Havlových s jedinečnou botanickou sbírkou dřevin. Na travnaté ploše si můžete prohlédnout výstavu fotografií, kde vám ukážeme krásu africké Zimbabwe očima zimbabwské fotografky Lesanne Dunlop.

Každou sobotu jsou v otevřeném divadle k shlédnutí kejklířská, divadelní či hudební vystoupení. Vybrané soboty jsou doplněné doprovodným programem s přednáškami o levanduli, jedlých květech či rakytníku, ochutnáte pokrmy z malin a jahod nebo můžete zrelaxovat v zahradách při čtení s Bárou Štěpánovou.

Během prázdnin můžete vyzkoušet své dovednosti během lukostřeleckých turnajů nebo si užít dětský den se vším, co k tomu patří. Je toho spousta, co se dá v našem areálu zažít, a my vás rádi u nás v Ostré od jara do podzimu uvítáme.

Klepněte pro větší obrázek

Otevírací doba:

Út – Pá  8:30 – 15 hodin,  So – Ne, svátky  10 – 17 hodin.
V červenci a srpnu je otevírací doba prodloužena: Út - Ne 10 - 17 hodin.            

Více informací o centru řemesel a zahradách naleznete na našich webových stránkách www.botanicus.cz nebo v blogu na našem e-shopu.

Témata: Prezentace klienta, Reklama